PEPOn sarjapelit 2017

päivitetty 17.8.2017

PEPOn ja Lappee JKn sarjapelit 2017:

viikko 33       
pe18.8.viitonenLappee JK/2-JiiKooklo 18.30Slahti nurmi
        
la19.8.T13PEPO-FC LaPaklo 15.00Sammonlahti tn
la19.8.T13LAUTP-LuPoklo 15.00Sammonlahti tn
la19.8.T13FC LaPa.LAUTPklo 16.05Sammonlahti tn
la19.8.T13LuPo-PEPOklo 16.05Sammonlahti tn
la19.8.T18 ykkönenKTF/YJ-JyPK/2klo 11.00Karhumäki nurmi
la19.8.kolmonen MEdustus IPS-Lappee JK Imatra
la19.8.P17 YkkönenFCFJ-PEPO/IPS YJ Porvoo
        
su20.8.KakkonenPEPO-Klubi 04klo 17.00Kimpinen
su20.8.P9,P8,P7kortteliturnaukset Junnusunnuntai Sammolahti
su20.8.P15 kakk.MiKi-IPS/PEPO C14/YJ Mikkeli
su20.8.T15 alueJyPK yj-KTF/YJ Jyväskylä
su20.8.T15 alueKTF/YJ-PaRi Jyväskylä
        
viikko 34       
ti22.8.P11 ykk.PEPO-HaPK/Tiikeritklo 18.00Slahti nurmi
ti22,8,P12 ykk.PEPO-FC KTPklo 19.30Slahti nurmi
ti22.8.P13 kolm.PEPO/Violetti-Sudet/KooKoo-04klo 18.15Sammonlahti tn
ti22.8.P13 kolm.StU-MYPAklo 18.15Sammonlahti tn
ti22.8.P13 kolm.Sudet/KooKoo-04-StUklo 19.20Sammonlahti tn
ti22.8.P13 kolm.MYPA-PEPO/Violettiklo 19.20Sammonlahti tn
ti22,8,P12 kakk.PEPO/Keltainen-MYPAKlo 18.30Visma Areena

       
ke23.8.kolmonen NPEPO-KAJOklo 19.00Slahti nurmi
        
to24.8.P11 kakk.PEPO/Violetti-KAJO Lemi
to24.8.P11 kakk.Purha-PEPO/Violetti Lemi
        
pe25.8.P13 ykk.PEPO-STPS/Keltainenklo 19.30Sammonlahti tn
pe25.8.N7v7Lappee JK Nuts-IPS/Witch Simpele
pe25.8.N7v7SiUn Nice Futis-Lappee JK Nuts Simpele
        
la26.8.kolmonen MLappee JK-HaPKklo 15.00Slahti nurmi
la26.8.KakkonenSudet-PEPO Kouvola
la26.8.viitonenFC LaPa-Lappee JK/2 Lappeenranta
la26.8.P15 ykk.STPS-IPS/PEPO/YJ Savonlinna
la26.8.T15 alueKTF/YJ-FC LaPa/T02 Lappeenranta
la26.8.T15 alueWJK/STPS yj-KTF/YJ Lappeenranta
la26.8.T12StU/Tytöt-PEPO Imatra
la26,8,T12PEPO-IPS Imatra
la26.8.P9,P8,P7kortteliturnaukset   Savitaipale
la26.8.P9 korttelikortteliturnaus PEPO/Kelt. Lappeenranta
        
su27.8.P17 YkkönenPEPO/IPS YJ-JJKklo 15.00Kimpinen
su27.8.T18 ykkönenKTF/YJ-PU-62klo 18.00Sammonlahti tn
su27.8.P11 kortteliPEPO/07-TaiKiklo 13.00Sammonlahti tn
su27.8.P11 kortteliPEPO/Lila-TaiKi/07klo 13.00Sammonlahti tn
su27.8.P11 kortteliTaiKi/07-PEPO/07klo 13.55Sammonlahti tn
su27.8.P11 kortteliTaiKi-PEPO/Lilaklo 13.55Sammonlahti tn
su27.8.P15 kakk.KJP/YJ Punainen-IPS/PEPO C14/YJ Myllykoski
su27.8.P10 ykk.PEPO/Violetti-LAUTP/Vihreä Lauritsala
su27.8.P10 ykk.LAUTP-PEPO/Violetti Lauritsala
        
viikko 35       
ma28.8.P12 kakk.KoNa/06-PEPO/Keltainen Kotka
ma28.8.P10 kakk.STPS/Musta-PEPO/Lila Savonlinna
ma28.8.P10 kakk.PEPO/Lila-STPS/Keltainen Savonlinna

       
ti29.8.viitonenLappee JK/2-FC Potkupalloklo 18.30Slahti nurmi
ti29.8.P9PEPO/Violetti-KAJOklo 18.00Sammonlahti tn
ti29.8.P9PEPO-StUklo 18.00Sammonlahti tn
ti29.8.P9StU-PEPO/Violettiklo 19.05Sammonlahti tn
ti29.8.P9KAJO-PEPOklo 19.05Sammonlahti tn
ti29.8.kolmonen NPeKa-PEPO Karhula
ti29.8.P13 ykk.Kumu JT/Sininen-PEPO Voikkaa
ti29.8.P12 ykk.Sudet/KAJO YJ-PEPO Kouvola
        
to31.8.P12 nel.TaiKi-PEPO/Violetti Joutseno
to31.8.P12 nel.PEPO/Violetti-Kultsu/Valkoinen Joutseno
        
pe1.9.P15 kakk.IPS/PEPO C14/YJ-StUklo 19.30Sammonlahti tn
pe1.9.kolmonen MRi-Pa-Lappee JK Ristiina
        
la2.9.N7v7FC LaPa-JiiKoo/naisetklo 14.00Amis
la2.9.N7v7Lappee JK Nuts-Ri-Paklo 14.00Amis
la2.9.N7v7Ri-Pa-FC LaPaklo 15.00Amis
la2.9.N7v7JiiKoo/naiset-Lappee JK Nutsklo 15.00Amis
la2.9.P9 kortteliPEPO/Valkoinen-SiUklo 15.00Sammonlahti tn
la2.9.P9 kortteliPEPO/Keltainen-KoPaklo 15.00Sammonlahti tn
la2.9.P9 kortteliPEPO/Valkoinen-PEPO/Keltainenklo 15.30Sammonlahti tn
la2.9.P9 kortteliSiU-KoPaklo 15.30Sammonlahti tn
la2.9.P9 kortteliKoPa-PEPO/Valkoinenklo 16.00Sammonlahti tn
la2.9.P9 kortteliPEPO/Keltainen-SiUklo 16.00Sammonlahti tn
la2.9.P17 YkkönenMP-PEPO/IPS YJ Mikkeli
la2.9.P13 ykk.MP-PEPO Mikkeli
la2.9.T13PEPO-LAUTP Kouvola
la2.9.T13Sudet/04-PEPO Kouvola
la2.9.P12 ykk.KuP/STPS/YJ-PEPO Punkaharju
la2.9.P11 ykk.PEPO-MP/Sininen Mikkeli
la2.9.P11 ykk.MiKi-PEPO Mikkeli
la2.9.P9,P8,P7kortteliturnaukset   Lauritsala
        
su3.9.KakkonenPEPO-FC Lahti Akatemiaklo 17.00Kimpinen
su3.9.P12 kakk.PEPO/Keltainen-IPSklo 11.30Sammonlahti tn
su3.9.P15 ykk.IPS/PEPO/YJ-MPklo 14.30Sammonlahti tn
su3.9.T18 ykkönenWJK/YJ-KTF/YJ Varkaus
su3.9.T12PEPO-FC Loviisa Kotka
su3.9.T12Jäntevä-PEPO Kotka
        
viikko 36       
ma4.9.P10 kakk.PEPO/Lila-IPS/2 Kouvola
ma4.9.P10 kakk.PEPO/Lila-Sudet Kouvola

       
ti5.9.kolmonen NPEPO-PU-62klo 18.30Slahti nurmi
ti5.9.P13 kolm.PEPO/Violetti-HaPKklo 18.45Sammonlahti tn
ti5.9.P13 kolm.StU-LAUTP/Valkoinenklo 18.45Sammonlahti tn
ti5.9.P13 kolm.HaPK-StUklo 19.50Sammonlahti tn
ti5.9.P13 kolm.LAUTP/Valkoinen-PEPO/Violettiklo 19.50Sammonlahti tn
        
ke6.9.viitonenOviesti-Lappee JK/2 Mikkeli
        
la9.9.P17 YkkönenPEPO/IPS YJ-JäPSklo 15.00Kimpinen
la9.9.P11 kakk.PEPO/Violetti-HP-47/Punainenklo 13.00Sammonlahti tn
la9.9.P11 kakk.KoPa Juniorit-HP-47/Valkoinenklo 13.00Sammonlahti tn
la9.9.P11 kakk.HP-47/Punainen-KoPa Junioritklo 14.05Sammonlahti tn
la9.9.P11 kakk.HP-47/Valkoinen-PEPO/Violettiklo 14.05Sammonlahti tn
la9.9.T15 alueKTF/YJ-Pallokissatklo 11.00Karhumäki nurmi
la9.9.T15 alueFC LaPa/T02-FC SIILIklo 12.30Karhumäki nurmi
la9.9.T15 aluePallokissat-FC LaPa/T02klo 15.00Karhumäki nurmi
la9.9.T15 alueKTF/YJ-FC SIILIklo 16.30Karhumäki nurmi
la9.9.kolmonen MSavU-Lappee JK Mikkeli
la9.9.P15 ykk.FC LaPa-IPS/PEPO/YJ Lappeenranta
la9.9.N7v7Lappee JK Nuts-FC Peltirumpu Kouvola
la9.9.N7v7Purha/Sudet PN yj-Lappee JK Nuts Kouvola
la9.9.P9PEPO-MP/Sininen Mikkeli
la9.9.P9PEPO/Violetti-MP/Valkoinen Mikkeli
la9.9.P9MP/Valkoinen-PEPO Mikkeli
la9.9.P9MP/Sininen-PEPO/Violetti Mikkeli
la9.9.P11 korttelikortteliturnaus PEPO/07 ja Lila Luumäki
la9.9.P9 korttelikortteliturnaus PEPO/Lila ja Violetti Lauritsala
la9.9.P9 korttelikortteliturnaus PEPO/Musta ja Tytöt Joutseno
la9.9.P9 korttelikortteliturnaus PEPO/Valkoinen Taipalsaari
la9.9.P9 korttelikortteliturnaus PEPO/Keltainen Lemi
        
su10.9.T18 ykkönenKTF/YJ-HJSklo 16.00Karhumäki nurmi
su10.9.P15 kakk.KuP-IPS/PEPO C14 yj Kulennoinen
su10.9.P12 kakk.Sudet/Kajo yj 2-PEPO/Keltainen Kouvola
su10.9.P7 korttelikortteliturnaus PEPO/Lila Joutseno
su10.9.P7 korttelikortteliturnaus PEPO/Tytöt kelt.ja lila Lauritsala
su10.9.P7 korttelikortteliturnaus PEPO/Violetti Taipalsaaari
        
viikko 37       
ma11.9.KakkonenFC KTP-PEPO Kotka
        
ti12.9.P9PEPO-LAUTP/Sininenklo 18.00Sammonlahti tn
ti12.9.P9PEPO/Violetti-IPS Vandaalitklo 18.00Sammonlahti tn
ti12.9.P9LAUTP/Sininen-PEPO/Violettiklo 19.05Sammonlahti tn
ti12.9.P9IPS Vandaalit-PEPOklo 19.05Sammonlahti tn
ti12.9.P12 ykk.Kumu JT-PEPO Voikkaa
ti12.9.P10 ykk.IPS-PEPO/Violetti Mikkeli
ti12.9.P10 ykk.PEPO/Violetti-Kultsu Mikkeli
        
pe15.9.viitonenLappee JK/2-MoNsaklo 18.00Slahti nurmi
pe15.9.P15 kakk.IPS/PEPO C14/YJ-FC LaPa/2klo 18.45Sammonlahti tn
        
la16.9.P15 ykk.IPS/PEPO/YJ-PeKaklo 15.00Sammonlahti tn
la16.9.KakkonenPKKU-PEPO Kerava
la16.9.kolmonen MPeKa-Lappee JK Karhula
la16.9.kolmonen NSTPS-PEPO Savonlinna
la16.9.T15 alueKTF/YJ-Huima Lappeenranta
la16.9.T15 alueJyPK/03 vihreä-KTF/YJ Lappeenranta
la16.9.P11 korttelikortteliturnaus PEPO/07 ja Lila Imatra
        
su17.9.P17 YkkönenPEPO/IPS YJ-KJP/YJklo 18.30Sammonlahti tn
su17.9.P13 ykk.PEPO-Sudet/Redsklo 15.00Sammonlahti tn
su17.9.P13 kolm.PEPO/Violetti-MYPA Kouvola
su17.9.P13 kolm.Sudet/KooKoo-04-PEPO/Violetti Kouvola
su17.9.T13PU-62/04-PEPO Lauritsala
su17.9.T13PEPO-STPS Lauritsala
        
viikko 38       
ma18.9.P12 kakk.LAUTP-PEPO/Keltainen Lauritsala
        
ti19.9.P12 ykk.PEPO-FC LaPa/Cityklo 18.00Sammonlahti tn
ti19.9.P10 ykk.PEPO/Violetti-MPklo 18.30Sammonlahti tn
        
ke20.9.T18 ykkönenFC Kuusysi-KTF/YJ Lahti

       
to21.9.KakkonenPEPO-MPklo 18.30Kimpinen
to21.9.T12HaPK-PEPO Hamina
to21.9.T12PEPO-Sudet Hamina
        
pe22.9.kolmonen MLappee JK-Edustus STPSklo 19.00Slahti tn
pe22.9.P15 ykk.LAUTP-IPS/PEPO/YJ Lauritsala
        
la23.9.P12 ykk.PEPO-Kultsuklo 15.00Sammonlahti tn
la23.9.P13 ykk.LAUTP-PEPO Lauritsala
la23.9.P13 kolm.PEPO/Violetti-JiiKoo Savitaipale
la23.9.P13 kolm.STPS/Musta-PEPO/Violetti Savitaipale
la23.9.P11 kakk.Kumu JT/Valkoinen-PEPO/Violetti Kotka
la23.9.P11 kakk.PEPO/Violetti-PeKa Kotka
la23.9.P12 nel.PEPO/Violetti-Jäntevä/05 Kotka
la23.9.P12 nel.PEPO/Violetti-MP/Valkea Kotka
        
su24.9.P17 YkkönenPEPO/IPS YJ-Komeetatklo 16.00Jno, Ravis tn
su24.9.P12 kakk.PEPO/Keltainen-Jänteväklo 12.30Sammonlahti tn
su24.9.T18 ykkönenKTF/YJ-FC KTP/YJklo 16.00Sammonlahti tn
su24.9.P15 kakk.PeKa/Punainen-IPS/PEPO C14/YJ Karhula
        
viikko 39       
ti26.9.P11 ykk.PEPO-KoNaklo 18.30Sammonlahti tn
ti26.9.P11 ykk.HaPK/Tiikerit-KoNa 07klo 18.30Sammonlahti tn
ti26.9.P11 ykk.KoNa 07-PEPOklo 19.35Sammonlahti tn
ti26.9.P11 ykk.KoNa-HaPK/Tiikeritklo 19.35Sammonlahti tn
        
ke27.9.P15 ykk.IPS/PEPO/YJ-STPSklo 19.30Sammonlahti tn
ke27.9.T18 ykkönenValtti-KTF/YJ Helsinki
        
pe29.9.P13 ykk.PEPO-KAJOklo 19.30Sammonlahti tn

       
la30.9.KakkonenFC Kiffen-PEPO Helsinki
la30.9.kolmonen MFC Peltirumpu-Lappee JK Kouvola
        
su1.10.P17 YkkönenPEPO/IPS YJ-FC KTPklo 15.00Kimpinen
su1.10.P15 kakk.IPS/PEPO C14/YJ-KJP/YJ/2klo 18.30Sammonlahti tn
su1.10.P12 ykk.FC KTP-PEPO Kotka
        
viikko 40       
ti3.10.P15 ykk.MP-IPS/PEPO/YJ Mikkeli

       
ke4.10.P13 ykk.STPS/Keltainen-PEPO Savonlinna
        
to5.10.P12 ykk.PEPO-Sudet/KAJO YJKlo 19.00Sammonlahti tn
        
la7.10.T18 ykkönenKJP/YJ-KTF/YJ Kouvola
        
su8.10.P17 YkkönenFC Reipas-PEPO/IPS YJ Lahti
        
viikko 41       
ke11.10.P13 ykk.PEPO-Kumu JT/SininenKlo 19.00Sammonlahti tn