Turnaukset

 Päivitetty 3.10.2016

2016 

Saimaa turnaus 1.-2.10.2016

 TASO A 

PvPvmKloSarjaKenttäKotiVierasTulos
La1.10.10:00D13-pojat A-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 1HaPKPEPO0-11 (0-5)
La1.10.13:20D13-pojat A-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 1PEPOYllätys3-1 (2-1)
La1.10.17:30D13-pojat A-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 1Gnistan/KeltainenPEPO0-6 (0-3)
Su2.10.10:30D13-pojat A-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 1PEPOMP/Sininen2-0 (0-0)
Su2.10.14:30D13-pojat A-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 1Gnistan/KeltainenPEPO4-1 (2-0)

PEPO sai hopeaa.

 


 TASO B

 

PvPvmKloSarjaKenttäKotiVierasTulos
La1.10.11:00D13-pojat B-taso (2004)Joutseno Ravirata TN 2KultsuPEPO2-0 (0-0)
La1.10.13:40D13-pojat B-taso (2004)Joutseno Koulukeskus TNPEPOKuPS/JL United4-0 (2-0)
La1.10.16:10D13-pojat B-taso (2004)Joutseno Koulukeskus TNFC LaPa/CityPEPO2-1 (0-0)
Su2.10.10:00D13-pojat B-taso (2004)Joutseno Koulukeskus TNMP/ValkoinenPEPO4-4 (2-3)
Su2.10.12:00D13-pojat B-taso (2004)Joutseno Koulukeskus TNPEPOLAUTP0-2 (0-1)

 

PEPOn sijoitus yhdeksäs. 

 

2015 TURNAUKSET:

 

Hyundai Cup 18.4.2015

 

E11 Tasolohko A ja B Sammonlahden tekonurmella peliaika 1x30 min 

Tasolohko A1Slahti 1      Tasolohko B1Slahti 1     
klo       klo      
10:10PEPO Kelt.-JIPPO Pun. 5- 0 09:00Kultsu-Kona Karhula 3- 0
10:45STPS Kelt.-TuPS 0- 0 09:35JIPPO-JiiKoo 1- 5
12:30TuPS-PEPO Kelt. 1- 2 11:20JiiKoo-Kultsu 2- 0
13:05JIPPO Pun.-STPS Kelt. 1- 7 11:55Kona Karhula-JIPPO 3- 1
14:50PEPO Kelt.-STPS Kelt. 4- 1 13:40Kultsu-JIPPO 4- 1
15:25JIPPO Pun.-TuPS 2- 6 14:15Kona Karhula-JiiKoo 0- 0
               
               
Tasolohko A2Slahti 2      Tasolohko B2Slahti 2     
klo       klo      
10:10Kona MuVi-FC LaPa 1- 2 09:00PEPO Violetti-Kona MuVi 0- 3
10:45Komeetat-JIPPO Musta 1- 0 09:35TuPS Harmaa-STPS Musta 3-
12:30JIPPO Musta-Kona MuVi 0- 3 11:20STPS Musta-PEPO Violetti 1- 5
13:05FC LaPa-Komeetat 0- 6 11:55Kona MuVi-TuPS Harmaa 1- 4
14:50Kona MuVi-Komeetat 0- 2 13:40PEPO Violetti-TuPS Harmaa 0-
15:25FC LaPa-JIPPO Musta 0- 0 14:15Kona MuVi-STPS Musta 1- 3
               
Sijoitusottelut       Sijoitusottelut      
Tasolohko ASlahti 1      Tasolohko BSlahti 2     
klo       klo      
16:10Jippo pun. A1/4-A2/4 Jippo musta 9- 4 16:10JIPPO A1/4-A2/4 STPS Musta 4- 6
16:45TuPS A2/3-A1/3 Kona MuVi 10- 1 16:45Kona Karhula A1/3-A2/3 PEPO Violetti 1- 3
17:20STPS A1/2-A2/2 FC LaPa 7- 0 17:20Kultsu A1/2-A2/2 Kona MuVi Reds 4- 0
17:55PEPO Kelt. A1/1-A2/1 Komeetat 3- 1 17:55JiiKooA1/1-A2/1 TuPS Harmaa 2- 1 rl
18:30Palkintojen jako      18:30Palkintojen jako     

 

 

Aviasport Areena turnaus P04 14.-15.3.2015

 

Kilpasarja

JoukkueOVTHMPist
PePo550023 -6 15
IPS530220 -6 9
Jippo530213- 14 9
FC Reipas520312- 14 6
FC MSM51137 - 15 4
KuPs KPS50144 - 24 1

  Haastesarja

JoukkueOVTHMPist
Yllätys540126-9 12
Jiikoo531114-6 10
FC LaPa530222-18 9
Jippo

5

203 15-28 6
IPS 055

1

1314-15 4
IPS5104 8-23

 3

Otteluohjelma - Kilpasarja

PvmKloKenttäKotiVierasTulos 
14.0309:00Kenttä 1IPSPePo1-2Junnu x2
14.0309:50Kenttä 1JippoKuPS KPS4-2 
14.0310:40Kenttä 1FC ReipasFC MSM1-3 
14.0311:30Kenttä 1IPSJippo5-0 
14.0312:20Kenttä 1PePoFC MSM5-2Tatu x2, Aksu x2, Jalmari
14.0313:10Kenttä 1KuPS KPSFC Reipas0-4 
14.0314:00Kenttä 1IPSFC MSM5-0 
15.0309:00Kenttä 1FC ReipasJippo2-5 
15.0309:50Kenttä 1PePoKuPS KPS7-1Tatu x5, Jalmari, Ville
15.0310:40Kenttä 1FC ReipasIPS4-1 
15.0311:30Kenttä 1FC MSMKuPS KPS1-1 
15.0312:20Kenttä 1JippoPePo1-4Tatu x3, Junnu
15.0313:10Kenttä 1KuPS KPSIPS0-8 
15.0314:00Kenttä 1FC ReipasPePo1-5Tatu x3, Junnu x2
15.0314:50Kenttä 1FC MSMJippo1-3 
 

 Otteluohjelma - Haastesarja

PvmKloKenttäKotiVierasTulos
14.0309:00Kenttä 2IPS 05FC LaPa6-0
14.0309:50Kenttä 2IPSJippo2-3
14.0310:40Kenttä 2YllätysJiiKoo0-1
14.0311:30Kenttä 2FC LaPaJippo11-2
14.0312:20Kenttä 2YllätysIPS 056-2
14.0313:10Kenttä 2JiiKooIPS5-0
14.0314:00Kenttä 2IPS 05Jippo2-4
15.0309:00Kenttä 2JiiKooFC Lapa1-2
15.0309:50Kenttä 2IPSYllätys1-5
15.0310:40Kenttä 2JippoJiiKoo2-5
15.0311:30Kenttä 2IPSIPS 053-2
15.0312:20Kenttä 2FC LaPaYllätys1-7
15.0313:10Kenttä 2JiiKooIPS 052-2
15.0314:00Kenttä 2YllätysJippo8-4
15.0314:50Kenttä 2FC LaPaIPS8-2

 

 Helmiturnaus Joensuu 7.-8.2.2015

 

HAASTESARJA -04

         
JOUKKUEET / LOHKO A         
Sarjatilanne  Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
MP/Valkoinen    3         2           0            1           5            7           −2            6
Kups Ketut         3        1           1             1           5            5             0            4
STPS / Musta    3         1           1            1           7            3             4            4
Jippo valkoinen  3        0           2            1           4            6           −2             2
         
Alkulohko ottelut, lauantai 8.2.       PELITULOS  
klo 10 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - STPS / Musta      1 - 1
klo 12 Kenttä 1 MP/valkoinen  - Kups Ketut              2 - 1
klo 14 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - MP/valkoinen       1 - 3
klo 16 Kenttä 1 STPS / Musta  - Kups Ketut              1 - 2
klo 18 Kenttä 1 STPS / Musta  - MP/valkoinen          5 - 0
klo 20 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - Kups Ketut           2 - 2
         
         
         
JOUKKUEET / LOHKO B         
Sarjatilanne  Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
PEPO               3         3           0             0        15           1            14           9
Kups Puumat    3        2           0             1         10           3             7           6
Yllätys               3        1           0             2          3           11          −8           3
Jippo sininen     3        0           0             3          0           13        −13           0
         
Alkulohko ottelut, lauantai 8.2.       PELITULOS  
klo 9 Kenttä 1 Jippo sininen  - Yllätys                  0 - 2
klo 11 Kenttä 1 PEPO  - Kups Puumat                2 - 1
klo 13 Kenttä 1 Jippo sininen  - PEPO                 0 - 4
klo 15 Kenttä 1 Yllätys  - Kups Puumat                1 - 2
klo 17 Kenttä 1 Yllätys  - PEPO                            0 - 9
klo 19 Kenttä 1 Jippo sininen  - Kups Puumat      0 - 7
         
         
         
         
         
KILPASARJA -04         
         
Lohko A         
Sarjatilanne         Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
PEPO                      3         3          0             0          12           3            9            9
Jippo 03                  3         2          0             1          18           6          12            6
Jippo punainen       3         1          0             2            9           8            1             3
Yllätys                     3         0          0             3            0          22       −22            0
         
Otteluohjelma lauantai: lohko A       PELITULOS  
klo 10 Kenttä 2 Jippo punainen  - Yllätys              5 - 0
klo 11:30 Kenttä 1 Jippo 03  - PEPO                     2 - 3    Tatu, Junnu x 2
klo 13:30 Kenttä 1 Jippo punainen  - Jippo 03      3 - 4
klo 15:30 Kenttä 1 Yllätys  - PEPO                        0 - 5     Junnu, Jalmari x 2, Tatu x 2
klo 17:30 Kenttä 1 Yllätys  - Jippo 03                   0 - 12
klo 19:30 Kenttä 1 Jippo punainen  - PEPO          1 - 4      Tatu, Jalmari, Eetu, Vale
         
Lohko B         
Sarjatilanne          Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
MP/sininen               3         2          1              0          7             0             7          7
Jippo Musta             3          2          0             1          4             7           −3          6
Kups Ketut               3         1          1              1          2             2             0          4
STPS/keltainen        3         0          0              3          0             4           −4          0
         
Otteluohjelma lauantai: lohko B       PELITULOS  
klo 10:30 Kenttä 1 Jippo musta  - STPS/keltainen       2 - 0
klo 12:30 Kenttä 1 MP/sininen  - Kups Ketut                0 - 0
klo 14:30 Kenttä 1 Jippo musta  - MP/sininen              0 - 6
klo 16:30 Kenttä 1 STPS/keltainen  - Kups Ketut         0 - 1
klo 18:30 Kenttä 1 STPS/keltainen  - MP/sininen         0 - 1
klo 20:30 Kenttä 1 Jippo musta  - Kups Ketut              2 - 1
         
         
         

 

         
HAASTESARJA -04         
         
YLEMPI JATKOSARJA - SIJAT 1-4         
Sarjatilanne           Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
MP/Valkoinen           3           1          0            2          4            7            −3           3
Kups Ketut                3           0          0           3           2            6           −4            0
PEPO                       3            3         0            0          9            4              5            9
Kups Puumat           3            2         0            1           4           2              2             6
         
OTTELUOHJELMA       PELITULOS  
LA klo 11 Kenttä 1 PEPO  - Kups Puumat            2 - 1
LA klo 12 Kenttä 1 MP/Valkoinen  - Kups Ketut    2 - 1
klo 10 Kenttä 1 Kups Ketut  - PEPO                     1 - 2
klo 11 Kenttä 1 MP/Valkoinen  - Kups Puumat     0 - 1
klo 14 Kenttä 1 Kups Puumat  - Kups Ketut          2 - 0
klo 15 Kenttä 1 MP/Valkoinen  - PEPO                 2 - 5
         
         
         
ALEMPI JATKOSARJA - SIJAT 5-8         
Sarjatilanne            Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
STPS / Musta             3         2           1             0          9           1              8           7
Jippo valkoinen          3          1           1            1           9           8             1           4
Yllätys                        3          2           0            1           8           7             1            6
Jippo sininen              3          0           0            3          1          11        −10            0
         
OTTELUOHJELMA       PELITULOS  
LA klo 9 Kenttä 1 Jippo sininen  - Yllätys                     0 - 2
LA klo 10 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - STPS / Musta   1 - 1
klo 8 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - Yllätys                       1 - 6
klo 9 Kenttä 1 Jippo sininen  - STPS / Musta               0 - 2
klo 12 Kenttä 1 Jippo valkoinen  - Jippo sininen           7 - 1
klo 13 Kenttä 1 Yllätys  - STPS / Musta                        0 - 6
         
         
         
         
         
KILPASARJA -04         
         
YLEMPI JATKOSARJA - sijat 1-4         
Sarjatilanne           Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
PEPO                        3         3          0             0          12          4              8           9
Jippo 03                     3         2         0             1            8           4             4            6
MP/sininen                3         1          0             2            6           4             2            3
Jippo Musta              3          0          0            3            3          17        −14            0
         
OTTELUOHJELMA       PELITULOS  
LA klo 11:30 Kenttä 1 Jippo 03  - PEPO                  2 - 3      Tatu, Junnu x 2
LA klo 14:30 Kenttä 1 Jippo musta  - MP/sininen    0 - 6
klo 10:30 Kenttä 1 Jippo 03  - MP/sininen               1 - 0
klo 11:30 Kenttä 1 PEPO  - Jippo musta                 6 - 2       Tatu x 2, Junnu x 2, Eetu, Jalmari
klo 14:30 Kenttä 1 Jippo musta  - Jippo 03              1 - 5
klo 15:30 Kenttä 1 PEPO  - MP/sininen                   3 - 0       Elias, Junnu x 2
         
ALEMPI JATKOSARJA - sijat 5-8         
Sarjatilanne            Ottelut Voitot Tasapelit Tappiot Tehdyt Päästetyt Maaliero Pisteet
Jippo punainen           3         2          1             0          8           2              6           7
Yllätys                         3         1          1             1          5           9            −4           4
Kups Ketut                  3         1          0             2          2           3            −1           3
STPS/keltainen           3         0          2             1          5           6            −1           2
         
OTTELUOHJELMA       PELITULOS  
LA klo 10 Kenttä 2 Jippo punainen  - Yllätys                5 - 0
LA klo 16:30 Kenttä 1 STPS/keltainen  - Kups Ketut    0 - 1
klo 8:30 Kenttä 1 Jippo punainen  - STPS/keltainen     1 - 1
klo 9:30 Kenttä 1 Kups Ketut  - Yllätys                          0 - 1
klo 12:30 Kenttä 1 Yllätys  - STPS/keltainen                 4 - 4
klo 13:30 Kenttä 1 Jippo punainen  - Kups Ketut           2 - 1
         
         

 

 

 

E11 VISMA Areena Cup la-su 17.-18.1.2015

Haastesarja maalit pisteet                                        Kilpasarja maalit pisteet
NJS18-4 13 FC Kontu 22-3 10
PEPO Violetti 9-6 10 PEPO 12-3 10
PEPO Lila 10-8 10 IPS 12-7 6
JIPPO 4-9 6 STPS 6-18 3
FC Kontu 6-12 6 YLLÄTYS 2-23 0
STPS 1-9 3    

 

Otteluohjelma:

Haastesarja 1x30 min                                                            Kilpasarja 1x35 min

  

     


lauantai11:30PEPO Lila-PEPO Viol.

 0-2

 lauantai13:15PEPO-IPS   2-1
 12:05STPS-JIPPO 0-2  13:55Yllätys-FC Kontu 0-7
 12:40FC Kontu-NJS 1-4  16:45STPS-PEPO 0-2
 15:00NJS-PEPO Lila 4-2  17:25IPS-Yllätys 5-0
 15:35JIPPO-FC Kontu 0-2  19:15FC Kontu-STPS  8-1
 16:10PEPO Viol.-STPS 1-0      
 18:05PEPO Lila-JIPPO 2-0      
 18:40STPS-NJS 0-5      
 19:55PEPO Viol.-FC Kontu 4-2      
 20:30          
            
sunnuntai10:20PEPO Lila-STPS 2-2 sunnuntai09:00IPS-STPS 6-0
 10:55NJS-PEPO Viol. 1-1  09:40PEPO-FC Kontu 2-2
 11:30FC Kontu-PEPO Lila 0-4  12:05Yllätys-STPS 2-5
 13:30PEPO Viol.-JIPPO 1-2  15:15FC Kontu-IPS  5-0
 14:05STPS-FC Kontu 0-1  15:55PEPO-Yllätys  6-0
 14:40NJS-JIPPO 4-0  16:35   

 

 

 

2014 Turnaukset:

 

Pajulahti Cup 25. - 26.1

 

LOHKO ASija   
PePo Keltainen1   
Euran Pallo (kilpa)2   
MasKi Huuhkajat3   
Reipas Oranssi4   
Ilves 045   
Jippo Punainen6   

 

Kilpasarja Pelaajat: Jalmari Jantunen, Akseli Junnikkala, Akseli Lajunen, Tatu Reponen, Eetu Pohjonen, Elias Rossi, Arttu Lahikainen, Valtteri Maijanen ja Viljami Ikonen

                                                                                                 

    
LOHKO BPisteetTehdytPäästetytErotus
Euran Pallo (haaste)121183
PePo Lila1121714
Jippo Haaste101174
TKT51314-1
Reipas Raita449-5
Sääksjärven Loiske0318-15

 Haastesarja pelaajat: Toivo Suoranta, Miro Leskinen, Aleksi Hänninen, Valtteri Skyttä, Rasmus Rissa, Veeti Ek, Ville Luukas ja Leevi Ellonen

 

Ottelutulokset P04 Kilpasarja (Lauantai 25.1.2014)
PeliaikaKotijoukkue             Vierasjoukkue             Ottelutulos
09:00Maski HuuhkajatReipas Oranssi0-1
10:30Ilves 04Pepo Keltainen1-3  maalit (Tatu R, Akseli J, Jalmari J )
11:30Maski HuuhkajatPepo Keltainen1-2  maalit ( Akseli J, Tatu R )
12:30Reipas OranssiEuran Pallo (kilpa)0-1
13:30Maski HuuhkajatJippo Punainen4-1
15:00Euran Pallo (kilpa) Ilves 04 5-1 
15:30Reipas Oranssi Jippo Punainen 2-2 
16:00Pepo Keltainen Euran Pallo (kilpa) 2-3  maalit ( Tatu R, Akseli J )
16:30Jippo Punainen Ilves 04 4-4 

 

Ottelutulokset P04 Haastesarja (Lauantai 25.1.2014)
PeliaikaKotijoukkue             Vierasjoukkue             Ottelutulos
09:30Reipas RaitaSääksjärven Loiske1-0
10:00TKTPepo Lila4-4 maalit ( Aleksi H x 2, Toivo S, Ville L )
11:00TKTReipas Raita1-1
12:00Sääksjärven LoiskeEuran Pallo (haaste)1-2
13:00Pepo LilaJippo Haaste1-1 maalit ( Rasmus R )
14:00Euran Pallo (haaste)Reipas Raita1-0
14:30Jippo HaasteSääkjärven Loiske4-0
17:00Pepo LilaEuran Pallo (haaste)4-1 maalit ( Toivo S x 3, Ville L )
17:30Jippo HaasteTKT3-2

 

Ottelutulokset P04 Kilpasarja (Sunnuntai 26.1.2014)
PeliaikaKotijoukkue             Vierasjoukkue             Ottelutulos
10:00Ilves 04Maski Huuhkajat1-1
10:30Pepo KeltainenReipas Oranssi1-3 maalit ( Tatu R )
11:00Euran Pallo (kilpa)Jippo Punainen5-1
13:30Reipas OranssiIlves 041-1
14:00Euran Pallo (kilpa)Maski Huuhkajat2-0
14:30Jippo PunainenPepo Keltainen0-5 maalit (Akseli J, Jalmari J, Akseli L, Tatu R x 2 )
15:30

Kilpasarja viides

Ilves 04

Kilpasarja kuudes

Jippo Punainen

3-1 
16:00

Kilpasarja kolmas

Reipas Oranssi

Kilpasarja neljäs

Maski Huuhkajat

0-1 
16:30

Kilpasarja ensimmäinen

Euran Pallo (kilpa)

Kilpasarja toinen

Pepo keltainen

0-2  maalit ( Tatu R x 2  )

 

Ottelutulokset P04 Haastesarja (Sunnuntai 26.1.2014)
PeliaikaKotijoukkue             Vierasjoukkue             Ottelutulos
08:30Sääkjärven loiskeTKT2-4
09:00Euran Pallo (haaste)Jippo Haaste3-1
09:30Reipas RaitaPepo Lila1-5 maalit ( Aleksi H x 3, Toivo S, Rasmus R )
11:30Pepo LilaSääksjärven loiske7-0 maalit ( Toivo S x 4, Ville L, Rasmus R x 2 )
13:00Euran Pallo (haaste)TKT4-2
15:00Reipas RaitaJippo Haaste1-2

 

 

  MP - Turnaus 16.2

 

 

Ohjelma/Kilpasarja (2x15min, 1min tauko)

Kenttä 1 (ulko-oven edessä)


 

9.00

MP

-

STPS


 

-


 

9.35

JJK

-

PEPO

4

-

0

10.10

KONA

-

MP


 

-


 

10.45

STPS

-

JJK


 

-


 

11.20

PEPO

-

KONA

2

-

1   Tatu R x 2

11.55

MP

-

JJK


 

-


 

12.30

STPS

-

PEPO

4

-

2  Tatu R, Jalmari J

13.05

KONA

-

JJK


 

-


 

13.40

MP

-

PEPO

2

-

0

14.15

STPS

-

KONA


 

-


 


 

Ohjelma/Haastajasarja (2x15min, 1min tauko)

Kenttä 2


 

9.00

MP

-

STPS


 

-


 

9.35

JJK

-

PEPO

9

-

0

10.10

JIIKOO

-

MP


 

-


 

10.45

STPS

-

JJK


 

-


 

11.20

PEPO

-

JIIKOO

2

-

2  Elias R x 2

11.55

MP

-

JJK


 

-


 

12.30

STPS

-

PEPO

3

-

2  Rasmus R, Elias R

13.05

JIIKOO

-

JJK


 

-


 

13.40

MP

-

PEPO

8

-

2  Elias R, Aleksi H

14.15

STPS

-

JIIKOO


 

-


 


 

 

 Huhtari Cup 27.4

11.00E10 APEPO V-Kultsu6-0 1E10 BLaPa-PEPO K.0-7 2
11.40E10 AMiKi-Kona Schalke1-51E10 BKona Celtic-MiKi5-02
12.20E10 AKona Schalke-PEPO V0-11E10 BMiKi-LaPa4-02

 

14.30E10 AKultsu-MiKi3-2 1E10 BPEPO K.-Kona Celtic0-7 2
15.10E10 APEPO V-MiKi13-01E10 BMiKi-PEPO K0-1 2
15.50E10 AKultsu-Kona Schalke1-31E10 BKona Celtic-LaPa11-22
16.30E10Kultsu-MiKi2-11E10LaPa-MiKi3-12
17.15E10PEPO V.-Kona C1-61E10PEPO K.-Kona S1-42

 

 

 

 

 

 

 

 

 
18.00E10 sarjaPalkintojenjako


 

 

 

 

 

 

 E10 lopputilanne: 1. KoNa Celtic 2. PEPO Violetti 3. KoNa Schalke 4. PEPO Keltanen 5. Kultsu 6. MiKi 7. Lapa 8. MiKi

 

 

 Intersport Cup 18.5

 

 Rieska Cup 7. - 8.6

 

 

HYUNDAI RIESKA CUP 2014 peliaika 2 x 15min.

E10

LAUANTAI E10 Lohko A 7.6.2014 E10 Lohko A

Tekonurmi 1 Tulokset

9:00-9:45 FC LaPa vs Pepo K 1-11  ( Elias 2, Jalmari, Ville 2, Tatu 3,Arttu 2, Eetu )

9:50-10:25 Kultsu vs KoPa Jun 0-3

10:25-11:00 STPS PiPa vs FC LaPa 2-0

11:40-12:15 KoPa Jun vs Pepo K 2-3     ( Leevi, Tatu 2 )

12:20-12:55 Kultsu vs STPS PiPa 2-1

13:00-13:40 KoPa Jun vs FC LaPa 2-0

13:45-14:20 Pepo K vs STPS PiPa 5-2     ( Tatu 4, Elias )

14:30-15:10 FC LaPa vs Kultsu 5-0

15:15-15:50 STPS PiPa vs KoPa Jun 1-2

15:55-16:30 Pepo K vs Kultsu 4-0        ( Tatu 2, Jalmari, Valtteri M )

 

E10 Lohko B 7.6.2014 E10 Lohko B

Tekonurmi 2 Tulokset

9:00-9:45 TaiKi Boat vs LauTP 0-3

9:50-10:25 PEPO V vs LauTP D-t 4-3

10:25-11:00 STPS KePa vs TaiKi Boat 4-1

11:40-12:15 LauTP vs PEPO V 2-1

12:20-12:55 LauTP D-t vs STPS KePa 8-1

13:00-13:40 TaiKi Boat vs PEPO V 0-5

13:45-14:20 LauTP vs STPS KePa 7-1

14:30-15:10 LauTP D-t vs TaiKi Boat 3-0

15:15-15:50 STPS KePa vs PEPO V 0-7

15:55-16:30 LauTP D-t vs LauTP 1-0

 

 

 

SUNNUNTAI

 8.6.2014 Sijoitus 1-5

Tekonurmi 1

9:00-9:45 LAUTP vs PEPO K  0-5    ( Jalmari 2, Tatu, Ville, Elias )

9:50-10:25 PEPO V vs KOPA JUN  3-2

10:25-11:00 LAUTP vs LAUTP TYTÖT  1-1

11:40-12:15 KOPA JUN vs PEPO K  0-3   ( Tatu 3 )

12:20-12:55 LAUTP TYTÖT vs PEPO V  3-2

13:00-13:40 KOPA JUN vs LAUTP  1-1

13:45-14:20 PEPO K vs LAUTP TYTÖT   7-1    ( Tatu 6, Ville )

14:30-15:10 PEPO V vs LAUTP  3-2

15:15-15:50 KOPA JUN vs LAUTP TYTÖT  1-1

15:55-16:30 PEPO K vs PEPO V   12-0    ( Jalmari, Arttu, Elias 2, Tatu 8 )

 

1. PEPO K  2. PEPO V  3. LAUTP TYTÖT  4. KOPA JUN  5. LAUTP

 

 8.6.2014 Sijoitus 6-10

Tekonurmi 2

9:00-9:45 KULTSU vs TAIKI BOAT  4-0

9:50-10:25 STPS KEPA vs FC LAPA  2-1

10:25-11:00 STPS PIPA vs KULTSU  3-2

11:40-12:15 FC LAPA vs TAIKI BOAT  6-0

12:20-12:55 STPS KEPA vs STPS PIPA  1-2

13:00-13:40 KULTSU vs FC LAPA  2-5

13:45-14:20 TAIKI BOAT vs STPS KEPA  0-3

14:30-15:10 STPS PIPA vs FC LAPA  2-4

15:15-15:50 STPS KEPA vs KULTSU  2-5

15:55-16:30 TAIKI BOAT vs STPS PIPA  1-6

 

 
6. Lapa  7. STPS pipa  8. Kultsu  9. STPS kepa  10. Taiki




 

 Lahti Soccer 27. - 29.6

 

 

 

Sijoitukset

1. KoNa Karhula 2. PPJ 3. FC Kuusysi Valkoinen 4. PEPO Keltainen 5. PuiU United 6. FC Reipas Oranssi 7. HJS Valkoinen 8. HyPS Sininen 9. TuPS 05
 

9487Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)FC Reipas OranssiPuiU United0-2
9488Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)KoNa KarhulaFC Reipas Oranssi4-0
9489Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PuiU UnitedKoNa Karhula0-2
9490Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)FC Kuusysi ValkoinenHJS Valkoinen4-1
9491Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PEPO KeltainenFC Kuusysi Valkoinen0-4
9492Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)HJS ValkoinenPEPO Keltainen0-1 (Tatu )
9493Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)HyPS SininenTuPS 051-3
9494Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PPJHyPS Sininen4-0
9495Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)TuPS 05PPJ0-2
9496Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PEPO KeltainenHyPS Sininen5-1  (Aleksi, Tatu, Arttu x3)
9497Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)KoNa KarhulaPEPO Keltainen4-0
9498Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)HyPS SininenKoNa Karhula1-1
9499Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)TuPS 05FC Reipas Oranssi1-3
9500Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)FC Kuusysi ValkoinenTuPS 055-0
9501Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)FC Reipas OranssiFC Kuusysi Valkoinen1-2
9502Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PuiU UnitedHJS Valkoinen3-2
9503Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)PPJPuiU United2-1
9504Pe-La--:--(Alkulohkon tulos)HJS ValkoinenPPJ0-4
27.06.2014
NroLohkoKloKenttäKotiVierasTulos
420A11:00Mukkula H1FC Reipas OranssiPuiU United1-2 (0-2)
423B11:00Mukkula TN1FC Kuusysi ValkoinenHJS Valkoinen4-1 (3-1)
426C11:40Mukkula H1HyPS SininenTuPS 053-4 (2-1)
422A13:00Mukkula TN1KoNa KarhulaFC Reipas Oranssi4-0 (1-0)
425B13:40Mukkula H1PEPO KeltainenFC Kuusysi Valkoinen0-4 (0-3)
428C14:20Mukkula TN1PPJHyPS Sininen4-0 (2-0)
421A15:40Mukkula H1PuiU UnitedKoNa Karhula0-2 (0-1)
427C16:20Mukkula H1TuPS 05PPJ0-2 (0-1)
424B16:20Mukkula TN1HJS ValkoinenPEPO Keltainen0-1 (0-1) (Tatu)
28.06.2014
NroLohkoKloKenttäKotiVierasTulos
429A211:20Mukkula H1PEPO KeltainenHyPS Sininen5-1 (3-0) ( Aleksi, Tatu, Arttu x 3 )
432B211:20Mukkula TN1TuPS 05FC Reipas Oranssi1-3 (1-1)
435C212:00Mukkula H1PuiU UnitedHJS Valkoinen3-2 (2-2)
431A212:40Mukkula H1KoNa KarhulaPEPO Keltainen4-0 (1-0)
434B213:20Mukkula H1FC Kuusysi ValkoinenTuPS 055-0 (3-0)
436C213:20Mukkula TN1HJS ValkoinenPPJ0-4 (0-1)
433B214:40Mukkula H1FC Reipas OranssiFC Kuusysi Valkoinen1-2 (1-0)
430A214:40Mukkula TN1HyPS SininenKoNa Karhula1-1 (1-0)
437C215:20Mukkula H1PPJPuiU United2-1 (2-1)
29.06.2014
NroLohkoKloKenttäKotiVierasTulos
4381-311:20Mukkula H1KoNa KarhulaFC Kuusysi Valkoinen2-0 (2-0)
4414-611:20Mukkula TN1FC Reipas OranssiPuiU United0-2 (0-0)
4447-912:00Mukkula H1HJS ValkoinenTuPS 055-2 (1-2)
4434-613:20Mukkula H1PEPO KeltainenFC Reipas Oranssi2-1 (1-0)    ( Tatu x 2 )
4401-313:20Mukkula TN1PPJKoNa Karhula2-2 (0-2)
4467-914:00Mukkula TN1HyPS SininenHJS Valkoinen1-2 (1-2)
4391-314:40Mukkula TN1FC Kuusysi ValkoinenPPJ0-1 (0-0)
4424-615:20Mukkula H1PuiU UnitedPEPO Keltainen2-5 (2-1)         ( Tatu x 5 )
4457-915:20Mukkula TN1TuPS 05HyPS Sininen1-3 (0-1)

 

Käpa Cup 23. - 24.8  ( Akatemia pelaajat )

Tulokset:

https://sites.google.com/site/kapaunitedcup/.

 

 

 

Saimaa Turnaus  13. - 14.9