PEPOn sarjapelit 2018

päivitetty 18.7.2018

PEPOn, Lappee JKn ja yhteisjoukkueiden sarjapelit 2018:

viikko 29       
pe20.7.kolmonenUnion Plaani-LappeeJK Heinola
        
la21.7.KakkonenMYPA-PEPO Myllykoski
        
viikko 30       
ke25.7.kolmonenLappeeJK-Ri-PaKlo 19.00Slahti nurmi
ke25.7.kolmonen NKJP-PEPO Valkeala
ke25.7.P12 ykk.MP/Sininen-PEPO Mikkeli
        
to26.7.KakkonenPEPO-MPKlo 18.30Kimpinen
to26.7.viitonenLappee JK/2-RPS LionsKlo 19.15Slahti nurmi
        
la28.7.P17 ykkönenPEPO/IPS/YJ-HJK/2Klo 13.00Slahti nurmi
la28.7.T15 itäalueKTF/YJ-Huima Ylämylly
la28.7.T15 itäalueKTF/YJ-Klubi-36/03 Ylämylly
        
su29.7.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen-TaiKi/07Klo 16.00Slahti tn
su29.7.P11-10 kortteliPEPO/T06 Violetti-TaiKiKlo 16.00Slahti tn
su29.7.P11-10 kortteliTaiKi/07-PEPO/T06 ViolettiKlo 16.55Slahti tn
su29.7.P11-10 kortteliTaiKi-PEPO/T06 KeltainenKlo 16.55Slahti tn
        
viikko 31       
ma30.7.P12 kakk.PEPO/Violetti-KoNa/07Klo 19.30Slahti tn
ma30.7.P10 kakk.PEPO/Keltainen-Purha Luumäki
ma30.7.P10 kakk.PEPO/Keltainen-HaPK/Valkoinen Luumäki
ma30.7.P8kortteliturnaus ykk. PEPOsta 1 joukkue Joutseno
        
ti31.7.P12 ykk.PEPO-LAUTP/SininenKlo 17.00Slahti tn
ti31.7.T12PEPO-Ri-PaKlo 18.55Slahti tn
ti31.7.T12LAUTP-StUKlo 18.55Slahti tn
ti31.7.T12LAUTP-Ri-PaKlo 20.00Slahti tn
ti31.7.T12PEPO-StUKlo 20.00Slahti tn
ti31.7.P13 kolm.Jäntevä/Valkoinen-PEPO/Keltainen Kotka
ti31.7.P13 kolm.Kumu JT/Valkoinen-PEPO/Keltainen Kotka
ti31.7.P11 ykk.KoNa/08-PEPO Kotka
ti31.7.P11 ykk.KoNa/Vire-PEPO/Violetti Kotka
ti31.7.P11 ykk.KoNa/08-PEPO/Violetti Kotka
ti31.7.P11 ykk.KoNa/Vire-PEPO Kotka
ti31.7.P11-10 kortteliPEPO Musta ja Lila   Imatra
ti31.7.P9FC Anttola-PEPO/Violetti Ristiina
ti31.7.P9Ri-Pa-PEPO/Violetti Ristiina
ti31.7.P8kortteliturnaus kakk. PEPOsta 2 joukkuetta Luumäki
        
ke1.8.kolmonen NPEPO-PeKaKlo 19.30Slahti nurmi
ke1.8.P11 kakk.STPS/Keltainen-PEPO/T06 Savonlinna
ke1.8.P11 kakk.MiKi/Punainen-PEPO/Lila Savonlinna
ke1.8.P11 kakk.STPS/Keltainen-PEPO/Lila Savonlinna
ke1.8.P11 kakk.MiKi/Punainen-PEPO/T06 Savonlinna
lke1.8.P9kortteliturnaus kakk. PEPOsta 2 joukkuetta Simpele
        
to2.8.viitonenFC Potkupallo-Lappee JK/2 Lappeenranta
to2.8.P13 nel.FC LaPa/West.PEPO/Violetti Lappeenranta
to2.8.P10 ykk.PeKa-PEPO/Violetti Kotka
to2.8.P10 ykk.KoNa/Haaste-PEPO/Violetti Kotka
to2.8.P9kortteliturnaus kakk. PEPOsta 1 joukkue Savitaipale
to2.8.P7kortteliturnaus PEPOsta 1 joukkue Lauritsala
        
pe3.8.kolmonenSudet-LappeeJK Kouvola
        
la4.8.Suomen Cup NPEPO-FCFJKlo 15.00Kimpinen
la4.8.KakkonenPKKU-PEPO Keski-Uusimaa
la4.8.P17 ykkönenTiPS-PEPO/IPS/YJ Vantaa
        
viikko 32       
ma6.8.P12 kakk.PEPO/Violetti-FC KTP/YJKlo 19.30Slahti tn
        
ti7.8.kolmonen NPEPO-STPSKlo 19.00Slahti nurmi
ti7.8.P13 kolm.Ri-Pa-PEPO/Keltainen Ristiina
ti7.8.P13 kolm.HP-47-PEPO/Keltainen Ristiina
        
ke8.8.kolmonenLappeeJK-Kultsu FCKlo 18.00Slahti nurmi
ke8.8.P12 ykk.Kumu JT/Sininen-PEPO Kouvola
ke8,8,T12PEPO-HaPK Lauritsala
ke8,8,T12PEPO PeKa Lauritsala
ke8.8.P8kortteliturnaus kakk. PEPOsta 2 joukkuetta Taipalsaari
        
to9.8.viitonenLappee JK/2-LuPoKlo 19.15Slahti nurmi
to9.8.P10 ykk.PEPO/Violetti-HaPK/VihreäKlo 18.55Slahti tn
to9.8.P10 ykk.LAUTP-MYPAKlo 18.55Slahti tn
to9.8.P10 ykk.LAUTP-HaPK/VihreäKlo 20.00Slahti tn
to9.8.P10 ykk.PEPO/Violetti-MYPAKlo 20.00Slahti tn
to9.8.T18 kakk.FC Hertta/2-KTF/YJ Joensuu
        
la11.8.P11 ykk.PEPO/Violetti-KoNa/Karhula Sin.Klo 13.00Slahti tn
la11.8.P11 ykk.PEPO-KoNa/Salamat MustaKlo 13.00Slahti tn
la11.8.P11 ykk.PEPO-KoNa/Karhula Sin.Klo 14.05Slahti tn
la11.8.P11 ykk.PEPO/Violetti-KoNa/Salamat MustaKlo 14.05Slahti tn
la11.8.P15 alueGnistan/Keltainen-IPS/PEPO/YJ Helsinki
la11.8.P14 alueKäPa/City-PEPO/IPS/YJ Helsinki
la11.8.P9,P8,P7kortteliturnaukset PEPOsta 4 joukkuetta Lauritsala
        
su12.8.KakkonenPEPO-JIPPOKlo 18.30Kimpinen
su12.8.T18 kakk.KTF/YJ-FC SIILIKlo 15.00Slahti nurmi
su12.8.P10 kakk.PEPO/Keltainen-PeKa/PunainenKlo 15.00Slahti tn
su12.8.P10 kakk.LuPo-KoNa/Salamat 09Klo 15.00Slahti tn
su12.8.P10 kakk.LuPo-PeKa/PunainenKlo 16.05Slahti tn
su12.8.P10 kakk.PEPO/Keltainen-KoNa/Salamat 09Klo 16.05Slahti tn
su12.8.P17 ykkönenKJP/YJ-PEPO/IPS/YJ Kouvola
su12.8.P12 kakk.JiiKoo-PEPO/Violetti Juva
        
viikko 33       
ti14.8.P13 nel.PEPO/Violetti-HaPKKlo 18.30Slahti tn
ti14.8.P13 nel.FC LaPa/West-Jäntevä/SininenKlo 18.30Slahti tn
ti14.8.P13 nel.FC LaPa/West HaPKKlo 19.35Slahti tn
ti14.8.P13 nel.PEPO/Violetti Jäntevä/SininenKlo 19.35Slahti tn
ti14.8.P11-10 kortteliPEPO/Lila-StUKlo 18.45Slahti nurmi
ti14.8.P11-10 kortteliPEPO/Musta-KoPaKlo 18.45Slahti nurmi
ti14.8.P11-10 kortteliPEPO/Musta-StUKlo 19.40Slahti nurmi
ti14.8.P11-10 kortteliPEPO/Lila-KoPaKlo 19.40Slahti nurmi
ti14.8.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen ja T06 Violetti Simpele
        
ke15.8.P12 ykk.PEPO-STPSKlo 19.30Slahti tn
        
to16.8.P11 kakk.PEPO/T06-KoNa/Salamat Valk.Klo 18.00Slahti tn
to16.8.P11 kakk.PEPO/Lila-FC Peltirumpu/KAJOKlo 18.00Slahti tn
to16.8.P11 kakk.MP/Sininen-KoNa/Salamat Valk.Klo 19.00Slahti tn
to16.8.P11 kakk.Ri-Pa-FC Peltirumpu/KAJOKlo 19.00Slahti tn
to16.8.P11 kakk.PEPO/Lila-MP/SininenKlo 20.00Slahti tn
to16.8.P11 kakk.PEPO/T06-Ri-PaKlo 20.00Slahti tn
to16.8.P9STPS/Keltainen-PEPO/Violetti Savonlinna
to16.8.P9STPS-PEPO/Violetti Savonlinna
        
la18.8.P15 alueIPS/PEPO/YJ-MPKlo 15.00Slahti nurmi
la18.8.kolmonenHaPK-LappeeJK Hamina
la18.8.viitonenJiiKoo.Lappee JK/2 Juva
la18.8.T15 itäaluePallokissat/PSG.KTF/YJ Kuopio
la18.8.T15 itäaluePallokissat-KTF/YJ Kuopio
la18.8.P13 alueFC Viikingit/punainen-PEPO Helsinki
        
   Junnusunnuntai:    
su19.8.P9,P8,P7kortteliturnaukset PEPOsta 11 joukkuetta Slahti nurmi ja tn
su19.8.P17 ykkönenPEPO/IPS/YJ-GnistanKlo 17.00Slahti nurmi
su19.8.T12PEPO-FC PeltirumpuKlo 17.15Slahti tn
su19.8.T12LAUTP-FC Peltirumpu/Valk.Klo 17.15Slahti tn
su19.8.T12LAUTP-FC PeltirumpuKlo 18.20Slahti tn
su19.8.T12PEPO-FC Peltirumpu/Valk.Klo 18.20Slahti tn
su19.8.KakkonenGnistan-PEPO Helsinki
su19.8.kolmonen NWJK-PEPO Varkaus
su19.8.P14 alueHJK/West sin-PEPO Helsinki
        
viikko 34       
ma20.8.P12 kakk.MYPA-PEPO/Violetti Myllykoski
ma20.8.P10 kakk.PEPO/Keltainen-Sudet/Kponsi/YJ Luumäki
ma20.8.P10 kakk.PEPO/Keltainen-Kumu JT Luumäki
        
ti21.8.P12 ykk.PEPO-Sudet/Kponsi/YJKlo 18.30Slahti tn
ti21.8.P11-10 kortteliPEPO/T06 Violetti-StUKlo 18.00Slahti tn
ti21.8.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen-KoPaKlo 18.00Slahti tn
ti21.8.P11-10 kortteliPEPO/T06 Violetti-KoPaKlo 18.55Slahti tn
ti21.8.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen-StUKlo 18.55Slahti tn
ti21.8.viitonenRi-Pa/2-Lappee JK/2 Ristiina
ti21.8.P13 kolm.Kultsu/Punainen-PEPO/Keltainen Joutseno
ti21.8.P13 kolm.PEPO/Keltainen-KuP/STPS/YJ Kelt. Joutseno
ti21.8.P11-10 kortteliPEPO Musta ja Lila   Taipalsaari
        
ke22.8.kolmonenSTPS-LappeeJK Savonlinna
        
to23.8.T18 kakk.KTF/YJ-FC LaPaKlo 18.30Slahti nurmi
to23.8.P13 alueKAJO/Sudet YJ-PEPO Valkeala
to23.8.P13 nel.PEPO/Violetti-IPS/2 Lappeenranta
to23.8.P13 nel.PEPO/Violetti-LAUTP/Valkoinen Lappeenranta
to23.8.P10 ykk.MP/Sininen-PEPO/Violetti Mikkeli
to23.8.P10 ykk.KAJO-PEPO/Violetti Mikkeli
        
pe24.8.P11 ykk.StU/Keltainen-PEPO/Violetti Savitaipale
pe24.8.P11 ykk.MP-PEPO Savitaipale
pe24.8.P11 ykk.MP-PEPO/Violetti Savitaipale
pe24.8.P11 ykk.StU/Keltainen-PEPO Savitaipale
        
la25.8.P14 aluePEPO/IPS/YJ-FCFJ/ValkoinenKlo 15.00Slahti nurmi
la25.8.KakkonenJäPS-PEPO Järvenpää
la25.8.P17 ykkönenFCFJ-PEPO/IPS/YJ Porvoo
la25.8.P15 alueFC WILD-IPS/PEPO/YJ Kirkkonummi
        
su26.8.kolmonen NPEPO-HP-47Klo 15.00Slahti nurmi
su26.8.P9,P7kortteliturnaukset PEPOsta 5 joukkuetta Imatra
        
viikko 35       
ma27.8.P12 kakk.MP/Valkoinen-PEPO/Violetti Mikkeli
        
ti28.8.viitonenLappee JK/2-MoNsaKlo 19.00Slahti nurmi
ti28.8.P11 kakk.PEPO/Lila-TaiKiKlo 18.00Slahti tn
ti28.8.P11 kakk.PEPO/T06-StU/MustaKlo 18.00Slahti tn
ti28.8.P11 kakk.PEPO/T06-TaiKiKlo 19.05Slahti tn
ti28.8.P11 kakk.PEPO/Lila-StU/MustaKlo 19.05Slahti tn
ti28.8.P13 kolm.PEPO/Keltainen-Jäntevä/Valkoinen Joutseno
ti28.8.P13 kolm.PEPO/Keltainen-Kumu JT/Valkoinen Joutseno
        
ke29.8.kolmonenLappeeJK-VirkyKlo 18.00Slahti nurmi
ke29.8.P12 ykk.LAUTP/Sininen-PEPO Lauritsala
ke29.8.T12Ri-Pa-PEPO Savitaipale
ke29.8.T12PEPO-LAUTP Savitaipale
        
to30.8.P10 ykk.STPS/Musta-PEPO/Violetti Savonlinna
to30.8.P10 ykk.PEPO/Violetti-IPS/Vandaalit Savonlinna
to30.8.P9kortteliturnaus kakk. PEPOsta 2 joukkuetta Savitaipale
        
pe31.8.P14 alueFC Espoo-PEPO/IPS/YJ Espoo
        
la1.9.P17 ykkönenPEPO/IPS/YJ-MPKlo 13.00Slahti nurmi
la1.9.P13 aluePEPO-GrIFK/YJKlo 15.00Slahti tn
la1.9.kolmonen NFC Loviisa-PEPO Loviisa
la1.9.T15 itäalueFC SIILI-KTF/YJ Toivala
la1.9.T15 itäalueToU-KTF/YJ Toivala
la1.9.P9,P8kortteliturnaukset PEPOsta 8 joukkuetta Amis
        
su2.9.KakkonenPEPO-FCVKlo 17.00Kimpinen
su2.9.P15 alueIPS/PEPO/YJ-HJK/East sinKlo 14.30Slahti nurmi
su2.9.P9MP/Valkoinen-PEPO/Violetti Mikkeli
su2.9.P9MP/Sininen-PEPO/Violetti Mikkeli
        
viikko 36       
ma3.9.P10 kakk.LuPo-PEPO/Keltainen Joutseno
ma3.9.P10 kakk.LAUTP/08 Haastajat-PEPO/Keltainen Joutseno
        
ti4.9.kolmonen NPEPO-FC LaPaKlo 18.30Kimpinen
ti4.9.P12 kakk.PEPO/Violetti-LAUTP/ValkoinenKlo 17.00Slahti tn
ti4.9.P13 nel.PEPO/Violetti-FC LaPa/WestKlo 17.30Slahti tn
ti4.9.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen ja T06 Violetti Joutseno
ti4.9.P7kortteliturnaus PEPOsta 2 joukkuetta Lauritsala
ti4.9.P7kortteliturnaus PEPOsta 1 joukkue Taipalsaari
        
ke5.9.kolmonenLappeeJK-PeKaKlo 18.30Slahti tn
ke5.9.T12HaPK-PEPO Hamina
ke5.9.T12PeKa-PEPO Hamina
ke5.9.P11-10 kortteliPEPO Musta ja Lila   Taipalsaari
        
la8.9.P14 aluePEPO/IPS/YJ-EPSKlo 15.00Karhumäki N
la8.9.T18 kakk.KTF/YJ-PaRiKlo 15.00Slahti nurmi
la8.9.P12 kakk.PEPO/Violetti-MiKiKlo 13.00Slahti tn
la8.9.P13 kolm.PEPO/Keltainen-HP-47Klo 15.00Slahti tn
la8.9.P13 kolm.Kultsu/Punainen-Ri-PaKlo 15.00Slahti tn
la8.9.P13 kolm.Kultsu/Punainen-HP-47Klo 16.05Slahti tn
la8.9.P13 kolm.PEPO/Keltainen-Ri-PaKlo 16.05Slahti tn
la8.9.viitonenStU-Lappee JK/2 Savitaipale
        
su9.9.P15 alueIPS/PEPO/YJ-KJP/YJKlo 14.00Karhumäki N
su9.9.P12 ykk.PEPO-Kumu JT/SininenKlo 15.00Slahti tn
su9.9.P17 ykkönenPK-35-PEPO/IPS/YJ Helsinki
su9.9.P13 alueFC Reipas/Oranssi-PEPO Lahti
su9.9.P8kortteliturnaus ykk. PEPOsta 1 joukkue Taipalsaari
        
viikko 37       
ti11.9.P9 kortteli IIPEPO/Keltainen-IPS/MustaKlo 18.30Slahti tn
ti11.9.P9 kortteli IIPEPO/Lila-KultsuKlo 18.30Slahti tn
ti11.9.P9 kortteli IIPEPO/Lila-IPS/MustaKlo 19.25Slahti tn
ti11.9.P9 kortteli IIPEPO/Keltainen-KultsuKlo 19.25Slahti tn
ti11.9.T12FC Peltirumpu-PEPO Kouvola
ti11.9.T12FC Peltirumpu/Valk.-PEPO Kouvola
ti11.9.P11 ykk.IPS-PEPO/Violetti Imatra
ti11.9.P11 ykk.LAUTP/Sininen-PEPO Imatra
ti11.9.P11 ykk.LAUTP/Sininen PEPO/Violetti Imatra
ti11.9.P11 ykk.IPS PEPO Imatra
        
ke12.9.P11 kakk.FC LaPa PEPO/T06 Lauritsala
ke12.9.P11 kakk.LAUTP/Haastajat PEPO/Lila Lauritsala
ke12.9.P11 kakk.LAUTP/Haastajat-PEPO/T06 Lauritsala
ke12.9.P11 kakk.FC LaPa-PEPO/Lila Lauritsala
        
to13.9.kolmonenSavU-LappeeJK Mikkeli
to13.9.P13 nel.IPS/2-PEPO/Violetti Imatra
to13.9.P13 nel.LAUTP/Valkoinen-PEPO/Violetti Imatra
        
la15.9.P7 kortteliPEPO/Keltainen-LAUTP/PinkitKlo 11.00Slahti tn
la15.9.P7 kortteliPEPO/Violetti-LAUTP/OranssiKlo 11.00Slahti tn
la15.9.P7 kortteliPEPO/Tytöt-LAUTP/VihreäKlo 11.00Slahti tn
la15.9.P7 kortteliPEPO/Tytöt-LAUTP/PinkitKlo 11.55Slahti tn
la15.9.P7 kortteliPEPO/Keltainen-LAUTP/OranssiKlo 11.55Slahti tn
la15.9.P7 kortteliPEPO/Violetti-LAUTP/VihreäKlo 11.55Slahti tn
la15.9.P13 aluePEPO-I-HK/ValkoinenKlo 13.30Slahti tn
la15.9.P14 aluePEPO/IPS/YJ-MasKiKlo 16.00Slahti tn
la15.9.T15 itäalueKTF/YJ-YllätysKlo 14.00Savitaipale tn
la15.9.P9kortteliturnaukset PEPOsta 3 joukkuetta Simpele
        
su16.9.P17 ykkönenPEPO/IPS/YJ-KäPa/2Klo 14.00Karhumäki N
su16.9.T15 itäalueKTF/YJ-JyPK/03 VihreäKlo 11.00Joutseno KK N
su16.9.T15 itäalueYllätys-PaRiKlo 12.30Joutseno KK N
su16.9.T15 itäalueYllätys-JyPK/03 VihreäKlo 15.30Joutseno KK N
su16.9.T15 itäalueKTF/YJ-PaRiKlo 17.00Joutseno KK N
su16.9.P9PEPO/Violetti-FC AnttolaKlo 13.00Slahti tn
su16.9.P9Ri-Pa-FC AnttolaKlo 14.05Slahti tn
su16.9.P9PEPO/Violetti-Ri-PaKlo 15.10Slahti tn
su16.9.KakkonenMiPK-PEPO Mikkeli
su16.9.kolmonen NPaRi-PEPO Jyväskylä
su16.9.P15 alueJäPS-IPS/PEPO/YJ Järvenpää
        
viikko 38       
ma17.9.P12 kakk.KAJO-PEPO/Violetti Kouvola
ma17.9.P10 kakk.KAJO/Keltainen-PEPO/Keltainen Mikkeli
ma17.9.P10 kakk.MP/Valkoinen-PEPO/Keltainen Mikkeli
        
ti18.9.P8 IIPEPO/Lila-IPS/MustaKlo 18.00Slahti tn
ti18.9.P8 IIPEPO/Keltainen-IPS/PunainenKlo 18.00Slahti tn
ti18.9.P8 IIPEPO/Keltainen-IPS/MustaKlo 18.55Slahti tn
ti18.9.P8 IIPEPO/Lila-IPS/PunainenKlo 18.55Slahti tn
ti18.9.P11-10 kortteliPEPO/Musta-SiUKlo 18.30Slahti tn
ti18.9.P11-10 kortteliPEPO/Lila-SiU/TytötKlo 18.30Slahti tn
ti18.9.P11-10 kortteliPEPO/Lila-SiUKlo 19.25Slahti tn
ti18.9.P11-10 kortteliPEPO/Musta-SiU/TytötKlo 19.25Slahti tn
ti18.9.P11-10 kortteliPEPO/T06 Keltainen ja T06 Violetti Lappeenranta
        
ke19.9.P12 ykk.Sudet/Kponsi/YJ-PEPO Kouvola
        
la22.9.kolmonen NPEPO-PU-62Klo 15.00Slahti nurmi
la22.9.P13 aluePEPO-EIF/YJKlo 11.00Slahti tn
la22.9.kolmonenLappeeJK-FC PeltirumpuKlo 14.00Slahti tn
la22.9.P17 ykkönenNJS-PEPO/IPS/YJ Nurmijärvi
la22.9.P15 alueVJS-IPS/PEPO/YJ Vantaa
        
su23.9.KakkonenPEPO-LPSKlo 15.00Kimpinen
su23.9.P14 aluePEPO/IPS/YJ-PPJKlo 13.00Karhumäki N
su23.9.T18 kakk.Pallokissat/2-KTF/YJ Kuopio
su23.9.P13 kolm.PEPO/Keltainen-Kultsu/Punainen Kulennoinen
su23.9.P13 kolm.KuP/STPS/YJ Kelt.-PEPO/Keltainen Kulennoinen
su23.9.P13 nel.Jäntevä/Sininen-PEPO/Violetti Hamina
su23.9.P13 nel.HaPK-PEPO/Violetti Hamina
su23.9.P10 ykk.IPS/Vandaalit-PEPO/Violetti Lappeenranta
su23.9.P10 ykk.LAUTP-PEPO/Violetti Lappeenranta
        
viikko 39       
ti25.9.P12 kakk.PEPO/Violetti-HaPK/YJKlo 18.00Visma Areena
ti25.9.P12 ykk.PEPO-MP/SininenKlo 18.30Slahti tn
ti25.9.P11 ykk.PEPO-PEPO/ViolettiKlo 17.00Slahti tn
ti25.9.P11 ykk.PEPO/Violetti-MYPAKlo 18.05Slahti tn
ti25.9.P11 ykk.PEPO-MYPAKlo 19.10Slahti tn
        
ke26.9.P11 kakk.IPS-PEPO/T06 Imatra
ke26.9.P11 kakk.Kultsu/Musta-PEPO/Lila Imatra
ke26.9.P11 kakk.Kultsu/Musta-PEPO/T06 Imatra
ke26.9.P11 kakk.IPS-PEPO/Lila Imatra
        
to27.9.T12StU-PEPO Savitaipale
to27.9.T12LAUTP-PEPO Savitaipale
        
la29.9.KakkonenFC Viikingit-PEPO Helsinki
la29.9.kolmonenEdustus IPS-LappeeJK Imatra
la29.9.P14 alueFC Reipas/Oranssi-PEPO/IPS/YJ Lahti
        
su30.9.P15 alueIPS/PEPO/YJ-FC EspooKlo 14.00Karhumäki N
su30.9.P13 aluePEPO-MasKi/KyIF YJKlo 18.30Slahti tn
su30.9.P17 ykkönenHPS/POHU YJ-PEPO/IPS/YJ Helsinki
su30.9.P12 ykk.STPS-PEPO Savonlinna
        
viikko 40       
la6.10.P13 alueHJK/Sininen-PEPO Helsinki
        
su7.10.P17 ykkönenPEPO/IPS/YJ-MPSKlo 13.00Karhumäki N
su7.10.P15 alueValtti/IHU-IPS/PEPO/YJ Helsinki
        
viikko 41       
ti9.10.P14 aluePEPO/IPS/YJ-MPKlo 18.30Slahti tn
        
la13.10.P13 aluePEPO-PKKUKlo 15.00Slahti tn