2011

Huhtari Cup 17.-18.4.2011

Ilmoittautuneet joukkueet:

 

F8 (s.2003)F9 (s.2002)E10 (s.2001)E11 (s.2000)
MiKi (Mikkeli) Sudet (Kouvola)JIPPO Musta (Joensuu)KumuJT (Kuusankoski)
IPS Leijonat (Imatra)Kultsu (Joutseno)JIPPO Punainen (Joensuu)KoNa Salamat (Kotka)
IPS Tiikerit (Imatra) PEPO AmisMP (Mikkeli)MP Valkoinen (Mikkeli)
MP Sininen (Mikkeli) PEPO SammonlahtiIPS Akut (Imatra)MP Sininen (Mikkeli)
MP Valkoinen (Mikkeli)  IPS Plutot (Imatra)STPS (Savonlinna)
Kultsu Monsterit (Joutseno)  Kultsu (Joutseno) JIPPO (Joensuu)
PEPO Amis PEPO Keltainen PEPO Keltainen
PEPO Sammonlahti  PEPO Violetti PEPO Violetti

 

Otteluohjelma ja tulokset:

Lauantai 16.4.2011

 

F9 –ikäluokka (-02 –syntyneet)

klo 10.50         SL1      F9                    PEPO Slahti – Sudet                       3-1

klo 10.50         SL2      F9                    Kultsu – PEPO Amis                       0-0

 

klo 12.10         SL1      F9                    Sudet – Kultsu                                 3-0

klo 12.10         SL2      F9                    PEPO Amis – PEPO Slahti           1-1

 

klo 13.30         SL1      F9                    PEPO Slahti – Kultsu                     2-1

klo 13.30         SL2      F9                    Sudet  – PEPO Amis                      3-0

                       

                       

 

E11 –ikäluokka (-00 –syntyneet)

klo 9.30           SL1      E11/A              PEPO Violetti – KumuJT                 1-2

klo 9.30           SL2      E11/A              KoNa Salamat – MP Valkoinen     1-4

 

klo 10.10         SL1      E11/B              Jippo-j. – PEPO Keltainen             1-1

klo 10.10         SL2      E11/B              MP Sininen - STPS                          5-0

 

klo 11.30         SL1      E11/A              KumuJT - KoNa Salamat               1-0

klo 11.30         SL2      E11/A              MP Valkoinen - PEPO Violetti        4-2

 

klo 12.50         SL1      E11/B              STPS – Jippo-j.                                0-1

klo 12.50         SL2      E11/B              PEPO Keltainen – MP Sininen      0-3

 

klo 14.10         SL1      E11/A              PEPO Violetti - KoNa Salamat       4-2

klo 14.10         SL2      E11/A              MP Valkoinen – Kumu JT                6-1

 

klo 14.50         SL1      E11/B              MP Sininen – Jippo-j.                      4-1

klo 14.50         SL2      E11/B              PEPO Keltainen - STPS                 3-0

 

klo 16.10         SL1      E11                  sijat 7 -8  Kona Salamat - STPS              3-2

klo 16.10         SL2      E11                  sijat 5 - 6 PEPO Violetti - Jippo-j              2-2 rp. 5-4

 

klo 16.50         SL1      E11                  sijat 3 - 4 Kumu JT - PEPO Keltainen    1-1 rp. 3-4

klo 16.50         SL2      E11                  sijat 1 - 2 MP Valkoinen - MP Sininen     2-1

 

Sijoitukset:

 

1. MP Valkoinen

2. MP Sininen

3. PEPO Keltainen

4. Kumu JT

5. PEPO Violetti

6. Jippo-j

7. Kona Salamat

8. STPS

 

 

Sunnuntai 17.4.2011

 

F8 –ikäluokka (-03 –syntyneet)

klo 9.30           SL1      F9/A                PEPO Slahti – MiKi                             0-14

klo 9.30           SL2      F9/A                MP Sininen - IPS Leijonat                 7-2

           

klo 10.30         SL1      F9/B                 IPS Tiikerit – PEPO Amis                4-7

klo 10.30         SL2      F9/B                 MP valkoinen – Kultsu Monsterit   4-0

 

klo 12.30         SL1      F9/A                IPS Leijonat – PEPO Slahti             13-0

klo 12.30         SL2      F9/A                MiKi – MP Sininen                             4-5

 

klo 13.10         SL1      F9/B                 Kultsu Monsterit - IPS Tiikerit        6-4

klo 13.10         SL2      F9/B                 PEPO Amis – MP Valkoinen          8-11

 

klo 15.10         SL1      F9/A                MiKi - IPS Leijonat                            5-3

klo 15.10         SL2      F9/A                PEPO Slahti – MP Sininen              1-14

 

klo 15.10         SL1      F9/B                 MP Valkoinen - IPS Tiikerit             7-1

klo 15.10         SL2      F9/B                 PEPO Amis – Kultsu Monsterit     7-8

 

E10 –ikäluokka (-01 –syntyneet)

klo 11.10         SL1      E11/A              PEPO Violetit – Jippo Punainen  3-0

klo 11.10         SL2      E11/A              MP – IPS Plutot                               0-0

 

klo 11.50         SL1      E11/B              PEPO Keltainen - Kultsu              1-0

klo 11.50         SL2      E11/B              IPS Akut – Jippo Musta                 0-2

 

klo 13.50         SL1      E11/A              IPS Plutot - PEPO Violetit             1-3

klo 13.50         SL2      E11/A              Jippo Punainen - MP                     0-6

 

klo 14.30         SL1      E11/B              Jippo Musta – PEPO Keltainen  9-0

klo 14.30         SL2      E11/B              Kultsu – IPS Akut                           1-6

 

klo 15.50         SL1      E11/A              PEPO Violetit - MP                          3-0

klo 15.50         SL2      E11/A              Jippo Punainen – IPS Plutot        1-3

 

klo 16.30         SL1      E11/B              Kultsu – Jippo Musta                    1-5

klo 16.30         SL2      E11/B              IPS Akut – PEPO Keltainen          2-0

 

klo 17.30         SL1      E11                  sijat 7 - 8: JIPPO Punainen - Kultsu        0-3

klo 17.30         SL2      E11                  sijat 5 - 6:  IPS Plutot - PEPO Keltainen  0-1

 

klo 18.10         SL1      E11                  sijat 3 - 4:  MP - IPS Akut                            2-2, rp 3-2

klo 18.10         SL2      E11                  sijat 1 - 2:  PEPO Violetti - JIPPO Musta 1-2

 

Sijoitukset:

 

1. JIPPO Musta

2. PEPO Violetti

3. MP

4. IPS Akut

5. PEPO Keltainen

6. IPS Plutot

7. Kultsu

8. JIPPO Punainen

 

 Lisätietoja ja ohjeita löydät  täältä.