2012

Huhtari Cup XIII 28. - 29.4.2012

 

Tulokset

 

E11 –ikäluokka (-01 –syntyneet)           

klo 10.50          SL1      A                      HaPK I – PEPO II  4 - 1                  

klo 10.50          SL2      B                      PEPO I – HaPK II  14 - 0

 

klo 12.10          SL1      A                      MP – PEPO II  4 - 1

klo 12.10          SL2      B                      Jippo-j. – HaPK II  4 - 0

 

klo 13.30          SL1      A                      HaPK I - MP 0 - 2

klo 13.30          SL2      B                      PEPO I –Jippo-j. 3 - 2

 

klo 14.10          SL1                              sijat 5 - 6       HaPK II - PEPO II  0 - 9

klo 14.50          SL1                              A1 – B2         MP - Jippo-j.          0 - 1

klo 14.50          SL2                              B1 – A2         PEPO I - HaPK I   5 - 0

klo 16.10       SL1                                 sijat 3 - 4       HaPK I - MP          0 - 3          

klo 16.10          SL2                              sijat 1 - 2       Jippo-j. - PEPO I   2 - 5

 

F9 –ikäluokka (-03 –syntyneet)

klo 9.30            SL1                              MP Valkoinen – Sudet Sudenpennut  2 - 4                 

klo 9.30            SL2                              Sudet Pikkuhukat – PEPO Violetti      5 - 0

klo 9.30            SL3                              PEPO ET – MP Sininen                     0 - 5        

klo 9.30            SL4                              MP Musta – Sudet                             14 - 0  

 

klo 10.10          SL1                              MP Valkoinen – PEPO Keltainen       9 - 0

klo 10.10          SL2                              PEPO ET – Sudet Sudenpennut       1 - 11

klo 10.10          SL3                              MP Sininen – Sudet                            8 - 1

klo 10.10          SL4                              Sudet Pikkuhukat – MP Musta            2 - 3

 

klo 11.30          SL1                              PEPO Keltainen – Sudet Sudenpennut  1 - 9

klo 11.30          SL2                              Sudet Pikkuhukat – MP Sininen              4 - 2

klo 11.30          SL3                              MP Musta – PEPO Violetti                      11 - 1

klo 11.30          SL4                              MP Valkoinen – Sudet                             9 - 1

 

klo 12.50          SL1                              Sudet – PEPO Violetti                             3 - 1

klo 12.50          SL2                              MP Valkoinen – Sudet Pikkuhukat           6 - 3

klo 12.50          SL3                              PEPO ET – MP Musta                            0 - 9

klo 12.50          SL4                              Sudet Sudenpennut – MP Sininen

 

F8 –ikäluokka (-04 –syntyneet)

 

klo 10.10          SL1                              MP Valkoinen – PEPO Keltainen 11 - 0

klo 10.10          SL2                              PEPO Violetti – MP Sininen 4 - 6

 

klo 11.00          SL1                              MP Valkoinen – KULTSU 4 - 3

klo 11.00          SL2                              Aittakorven Salamat – MP Sininen 0 - 4

 

klo 11.50          SL1                              PEPO Keltainen – Aittakorven Salamat 1 -3

klo 11.50          SL2                              KULTSU – PEPO Violetti 3 - 5

           

klo 12.40          SL 1                             Aittakorven Salamat – MP Valkoinen 3 - 8

klo 12.40          SL 2                             MP Sininen - KULTSU 6 - 0

 

klo 13.30          SL 1                             MP Valkoinen – PEPO Violetti 9 - 3

klo 13.30          SL 2                             PEPO Keltainen – MP Sininen 3 - 3

 

klo 14.20          SL1                              PEPO Violetti – Aittakorven Salamat 5 - 2

klo 14.20          SL2                              KULTSU – PEPO Keltainen 1 - 4

 

 

Osallistuneet joukkueet

 

F8 (-04-syntyneet)F9 (-03-syntyneet) E11 (-01-syntyneet)
PEPO KeltainenPEPO Keltainen PEPO I
PEPO ViolettiPEPO Violetti PEPO II
 Aittakorven Salamat MP Musta HaPK I
 KULTSU Sudet / Pikkuhukat HaPK II
 MP Valkoinen

 Sudet / Sudenpennut

Sudet

  Jippo
 MP Sininen MP Valkoinen  MP
 

 MP Sininen

 

 

  PEPO ET