PEPOn sarjapelit 2024

päivitetty 20.5.2024

(mukana myös Lappee JK:n kotipelit. Mukana myöskin LAUTP:n naisten ja  
T18:n ottelut, joissa mukana PEPO:n tyttöpelaajia)    
        
viikko 21      
to23.5.P13 kakk.itäIPS-PEPO/Lila Imatra
to23.5.P/T9 korttelimukana PEPOsta PEPO-14/T Lappeenranta
        
pe24.5.P15 kakkonenIPS/SiU YJ-PEPO Simpele
        
la25.5.kakkonen MPEPO-PPJklo 17.00Kimpinen
la25.5.P/T10 kortteliPEPO/Musta-PEPO/Purppuraklo 11.00Slahti tn
la25.5.P/T10 kortteliSiU/T-FC LaPaklo 11.00Slahti tn
la25.5.P/T10 kortteliFC LaPa-PEPO/Mustaklo 11.55Slahti tn
la25.5.P/T10 kortteliPEPO/Purppura-SiU/Tklo 11.55Slahti tn
la25.5.P/T13 kortteliPEPO/Keltainen-FC LaPaklo 14.00Slahti tn
la25.5.P/T13 kortteliTaiKi-11/T-IPS/Mustaklo 14.00Slahti tn
la25.5.P/T13 kortteliIPS/Musta-PEPO/Keltainenklo 14.55Slahti tn
la25.5.P/T13 kortteliFC LaPa-TaiKi-11/Tklo 14.55Slahti tn
la25.5.kolmonen NLAUTP-JyPK/2klo 17.30Lauritsala tn
la25.5.T15 kakkonenHIFK-PEPO/LAUTP YJ Helsinki
la25.5.T14 kakkonenPPJ/oran-PEPO Helsinki
la25.5.P13 ykkönenPKKU/2-PEPO Kerava
la25.5.P11 Taso 1PEPO-14-PU-62-12/T Mikkeli
la25.5.P11 Taso 1MP/Sininen-PEPO-14 Mikkeli
        
su26.5.P/T7 kortteliPEPO/Keltainen/T-PEPO/Musta/Tklo 11.00Slahti tn
su26.5.P/T7 kortteliPEPO/Lila/T-LAUTPklo 11.00Slahti tn
su26.5.P/T7 kortteliLAUTP-PEPO/Keltainen/Tklo 11.55Slahti tn
su26.5.P/T7 kortteliPEPO/Musta/T-PEPO/Lila/Tklo 11.55Slahti tn
su26.5.P13 kakkonenPEPO/PaU YJ-HaPKklo 14.30Slahti tn
su26.5.P14 kakkonenPEPO-LAUTP/Sininenklo 16.30Slahti tn
su26.5.kakkonen NFC Futura N-PEPO Porvoo
su26.5.P17 ykkönenFC Inter/2-PEPO YJ Turku
su26.5.T18 kakkonenFC Kontu-LAUTP Heksinki
su26.5.P10 Taso 1LAUTP/Sininen-PEPO/Keltainen Lauritsala
su26.5.P10 Taso 1PEPO/Keltainen-LAUTP-15 Lauritsala
su26.5.P9 taso 2MP-PEPO(Purppura Mikkeli
su26.5.P9 taso 2PEPO/Valkoinen-Juniori STPS Mikkeli
su26.5.P9 taso 2PEPO(Purppura-PEPO/Valkoinen Mikkeli
su26.5.P/T8 korttelimukana PEPOsta Lila Lauritsala
        
viikko 22      
ti28.5.P12 ykk.itäPEPO-13-PEPO/Keltainenklo 19.30Slahti tn
ti28.5.P13 kakk.itäPEPO/Lila-LAUTP/Valkoinenklo 19.30Slahti tn
ti28.5.P15 kakkonenPEPO-FC Reipasklo 19.30Amis
        
ke29.5.P/T8 kortteliPEPO/Keltainen-IPSklo 17.00Kielo areena
ke29.5.P/T8 kortteliPEPO/Lila-LAUTP/Sininenklo 17.00Kielo areena
ke29.5.P/T8 kortteliIPS-PEPO/Lilaklo 17.55Kielo areena
ke29.5.P/T8 kortteliLAUTP/Sininen-PEPO/Keltainenklo 17.55Kielo areena
ke29.5.P15 kolmonenTuPS/KP-75 YJ-PEPO/Violetti Tuusula
ke29.5.P/T13 korttelimukana PEPO/Keltainen Saimaanharju
        
to30.5.P11 Taso 1PEPO/Keltainen-HaPKklo 19.00Slahti tn
to30.5.P11 Taso 1PEPO/Violetti-KJP/Mustaklo 19.00Slahti tn
to30.5.P11 Taso 1KJP/Musta-PEPO/Keltainenklo 19.55Slahti tn
to30.5.P11 Taso 1HaPK-PEPO/Violettiklo 19.55Slahti tn
to30.5.kakkonen MJäPS/47-PEPO Järvenpää
to30.5.P11 Taso 2PEPO-14/2-KJP/Valkoinen Karhula
to30.5.P11 Taso 2PEPO/Lila-FC KTP Jun/Sininen Karhula
to30.5.P11 Taso 2KJP/Valkoinen-PEPO/Lila Karhula
to30.5.P11 Taso 2FC KTP Jun/Sininen-PEPO-14/2 Karhula
        
pe31.5.P14 kakkonenKultsu/LaPa YJ-PEPO Joutseno
        
su2.6.P/T10 kortteliPEPO/Musta-IPS/Mustaklo 10.30Slahti tn
su2.6.P/T10 kortteliFC LaPa-TaiKiklo 10.30Slahti tn
su2.6.P/T10 kortteliTaiKi-PEPO/Mustaklo 11.25Slahti tn
su2.6.P/T10 kortteliIPS/Musta-FC LaPaklo 11.25Slahti tn
su2.6.P/T9 kortteliPEPO-16-TaiKiklo 12.30Slahti tn
su2.6.P/T9 kortteliSiU-PEPO/Mustaklo 12.30Slahti tn
su2.6.P/T9 kortteliSiU-PEPO-16klo 13.25Slahti tn
su2.6.P/T9 kortteliTaiKi-PEPO/Mustaklo 13.25Slahti tn
su2.6.T14 kakkonenPEPO-I-HKklo 15.00Slahti tn
su2.6.P17 ykkönenPEPO YJ-TiPS/PPS YJklo 18.00Slahti tn
su2.6.kolmonen NWJK-LAUTP Varkaus
su2.6.P17 kakkonenHoDy YJ-PEPO/IPS YJ Jyväskylä
su2.6.P15 kakkonenPeKa/HaPK YJ-PEPO Karhula
su2.6.P13 kakkonenFCFJ-PEPO/PaU YJ Porvoo
su2.6.P12 ykkönenLAUTP-PEPO Lauritsala
        
viikko 23      
ma3.6.T15 kakkonenPEPO/LAUTP YJ-LPS/Valtti YJklo 19.30Slahti tn
ma3.6.P/T13 korttelimukana PEPOsta /Keltainen Lappeenranta
ma3.6.P/T9 korttelimukana PEPOsta PEPO-16 Simpele
        
ti4.6.P12 ykk.itäPEPO/Keltainen-PaUklo 19.30Slahti tn
ti4.6.P12 ykk.itäPEPO-13-Kultsu/Mustaklo 19.30Slahti tn
ti4.6.P12 kakk.itäStU-PEPO-11/T Savitaipale
ti4.6.P/T8 korttelimukana PEPOsta /Purppura Joutseno
        
ke5.6.nelonen MLappee JK-FC Pantteritklo 19.30Slahti tn
ke5.6.P13 kakk.itäMP/Sininen-PEPO/Lila Mikkeli
ke5.6.kolmonen NJuniori STPS-LAUTP Savonlinna
ke5.6.P12 kakk.itäKultsu/Punainen-PEPO/Lila Joutseno
ke5.6.P/T10 korttelimukana PEPOsta /Purppura Saimaanharju
ke5.6.P/T9 korttelimukana PEPOsta PEPO-14/T Imatra
ke5.6.P/T8 korttelimukana PEPOsta Lila ja Keltainen Lauritsala
        
to6.6.P15 kolmonenPEPO/Violetti-RiPS/HyPS YJ2klo 18.30Slahti tn
to6.6.P17 kakkonenPEPO/IPS YJ-MP/Sininenklo 19.30Ala-Kimpinen N
to6.6.P/T7 korttelimukana PEPOsta Lila/T, Violetti ja Imatra
     Keltainen/T Imatra
        
pe7.6.kakkonen MPEPO-MyPaklo 18.30Kimpinen
pe7.6.P13 kakkonenPEPO/PaU YJ-FC KTP junioritklo 19.00Slahti tn (uusi)
pe7.6.P14 kakkonenPEPO-FC KTP junioritklo 19.30Slahti tn
        
la8.6.P17 ykkönenPEPO YJ-LAUTPklo 11.15Slahti tn
la8.6.kakkonen NPEPO-HIFKklo 15.00Slahti tn
la8.6.P12 ykkönenPEPO-MPklo 18.00Slahti tn
la8.6.P10 Taso 2PEPO-13/T-HaPK Hamina
la8.6.P10 Taso 2KJP/Musta-PEPO-13/T Hamina
la8.6.P/T7 korttelimukana PEPOsta Violetti ja Lila/T Imatra
        
su9.6.P9 taso 2PEPO/Valkoinen-PEPO/Purppuraklo 13.30Slahti tn
su9.6.P9 taso 2Juniori STPS-PEPO/Lilaklo 13.30Slahti tn
su9.6.P9 taso 2PEPO/Purppura-Juniori STPSklo 14.15Slahti tn
su9.6.P9 taso 2PEPO/Lila-PEPO/Valkoinenklo 14.15Slahti tn
su9.6.T18 kakkonenLAUTP-PKKUklo 14.00Lauritsala tn
su9.6.P13 ykkönenPPJ/Sininen-PEPO Helsinki
su9.6.P9 Taso 1PEPO/Violetti-MP/Sininen Mikkeli
su9.6.P9 Taso 1PEPO/Keltainen-MP/Valkoinen Mikkeli
su9.6.P9 Taso 1MP/Sininen-PEPO/Keltainen Mikkeli
su9.6.P9 Taso 1MP/Valkoinen-PEPO/Violetti Mikkeli
su9.6.P/T7 korttelimukana PEPOsta Musta Lappeenranta
        
viikko 24      
ma10.6.P15 kakkonenPEPO-IPS/SiU YJklo 19.30Slahti tn (uusi)
ma10.6.P9 Taso 1PEPO/Keltainen-MP/Sininenklo 19.00Slahti tn
ma10.6.P9 Taso 1PEPO/Violetti-IPS-15klo 19.00Slahti tn
ma10.6.P9 Taso 1IPS-15-PEPO/Keltainenklo 19.45Slahti tn
ma10.6.P9 Taso 1MP/Sininen-PEPO/Violettiklo 19.45Slahti tn
        
ti11.6.P12 kakk.itäPEPO-11/T-Kultsu/Punainenklo 19.30Slahti tn
ti11.6.P12 kakk.itäPEPO/Lila-IPSklo 19.30Slahti tn
ti11.6.P10 Taso 2MP/Valkoinen-PEPO.13/T Mikkeli
ti11.6.P10 Taso 2PEPO.13/T-FC LaPa-13/T Mikkeli
ti11.6.P/T8 korttelimukana PEPOsta PEPO-15/T Joutseno
        
ke12.6.P11 Taso 2PEPO/Lila-LAUTP/Sininenklo 19.00Slahti tn
ke12.6.P11 Taso 2PEPO-14/2-IPS/PunaMustaklo 19.00Slahti tn
ke12.6.P11 Taso 2IPS/PunaMusta-PEPO/Lilaklo 19.55Slahti tn
ke12.6.P11 Taso 2LAUTP/Sininen-PEPO-14/2klo 19.55Slahti tn
ke12.6.P12 ykk.itäMP/Sininen-PEPO-13 Mikkeli
ke12.6.P10 Taso 1PEPO/Keltainen-Juniori STPS Imatra
ke12.6.P10 Taso 1Juniori STPS/Kelt.-PEPO/Keltainen Imatra
ke12.6.P/T13 korttelimukana PEPO/Keltainen Saimaanharju
        
to13.6.P11 Taso 1PEPO/Violetti-IPS/Punainenklo 19.00Slahti tn
to13.6.P11 Taso 1PEPO/Keltainen-PEPO-14klo 19.00Slahti tn
to13.6.P11 Taso 1PEPO-14-PEPO/Violettiklo 19.55Slahti tn
to13.6.P11 Taso 1IPS/Punainen-PEPO/Keltainenklo 19.55Slahti tn
to13.6.kakkonen MFC Kiffen-PEPO Helsinki
to13.6.P12 ykk.itäKultsu/Musta-PEPO/Keltainen Joutseno
        
pe14.6.P14 kakkonenKJP-PEPO Myllykoski
pe14.6.P15 kolmonenJäPS/Sininen PEPO/Violetti Järvenpää
        
la15.6.P/T9 kortteliPEPO-14/T-LAUTP/Sininenklo 11.00Slahti tn
la15.6.P/T9 kortteliFC LaPa/Pun.-14/T-IPS/Punainenklo 11.00Slahti tn
la15.6.P/T9 kortteliIPS/Punainen-PEPO-14/Tklo 11.55Slahti tn
la15.6.P/T9 kortteliLAUTP/Sininen-FC LaPa/Pun.-14/Tklo 11.55Slahti tn
la15.6.P12 ykkönenKäPa-PEPO Helsinki
la15.6.T18 kakkonenI-HK-LAUTP Vantaa
la15.6.T15 kakkonenPK-35/2-PEPO/LAUTP YJ Helsinki
la15.6.P/T10 korttelimukana PEPOsta /Purppura ja /Musta Imatra
        
su16.6.P17 ykkönenPEPO YJ-FC Espooklo 13.00Slahti tn
su16.6.P13 ykkönenPEPO-PKKUklo 16.00Slahti tn
su16.6.kakkonen NHPS/2-PEPO Helsinki
su16.6.T14 kakkonenFC Lahti/YJ-PEPO Lahti
su16.6.P17 kakkonenKomeetat-PEPO/IPS YJ Jyväskylä
su16.6.P9 taso 2PEPO/Lila-MP Savonlinna
su16.6.P9 taso 2PEPO/Valkoinen-Juniori STPS Savonlinna
su16.6.P9 taso 2MP-PEPO/Valkoinen Savonlinna
su16.6.P9 taso 2Juniori STPS-PEPO/Lila Savonlinna
        
15.16.5.Suomen Cup MPEPO-JBK ?
        
viikko 25      
ma17.6.P/T9 kortteliPEPO/Musta-FC LaPaklo 17.00Slahti tn
ma17.6.P/T9 kortteliLAUTP-IPS/Mustaklo 17.00Slahti tn
ma17.6.P/T9 kortteliIPS/Musta-PEPO/Mustaklo 17.55Slahti tn
ma17.6.P/T9 kortteliLAUTP-FC LaPaklo 17.55Slahti tn
ma17.6.P12 kakk.itäLAUTP-13-PEPO/Lila Lauritsala
        
ti18.6.P12 ykk.itäPEPO-13-LAUTP/Sininenklo 17.30Slahti tn
ti18.6.P12 ykk.itäPEPO/Keltainen-MP/Sininenklo 19.30Slahti tn
ti18.6.P13 kakk.itäPEPO/Lila-MiPKklo 19.30Slahti tn
ti18.6.P17 kakkonenLAUTP/2-PEPO/IPS YJ Lauritsala
ti18.6.P15 kakkonenKJP-PEPO Valkeala
ti18.6.P12 kakk.itäIPS-PEPO.11/T Imatra
        
ke19.6.kakkonen MPEPO-GrIFKklo 18.30Kimpinen
ke19.6.nelonen MLappee JK-Kumuklo 19.30Slahti tn
        
viikko 26      
ti25.6.P12 kakk.itäPEPO-11/T-LAUTP-13klo 19.30Slahti tn
ti25.6.P12 kakk.itäPEPO/Lila-FC LaPaklo 19.30Slahti tn
ti25.6.P12 ykk.itäLAUTP/Sininen-PEPO/Keltainen Lauritsala
ti25.6.P11 Taso 1LAUTP-PEPO-14 Imatra
ti25.6.P11 Taso 1PEPO-14-LAUTP-14 Imatra
ti25.6.P10 Taso 1PEPO/Keltainen-MP/Sininen Mikkeli
ti25.6.P10 Taso 1IPS/Punainen-PEPO/Keltainen Mikkeli
ti25.6.P/T10 korttelimukana PEPOsta /Musta Simpele
        
ke26.6.P12 ykk.itäPEPO-13-PaUklo 19.30Slahti tn
        
to27.6.P9 taso 2PEPO/Valkoinen-PEPO/Lilaklo 19.00Slahti tn
to27.6.P9 taso 2PEPO/Purppura-MPklo 19.00Slahti tn
to27.6.P9 taso 2PEPO/Lila-PEPO/Purppuraklo 19.45Slahti tn
to27.6.P9 taso 2MP-PEPO/Valkoinenklo 19.45Slahti tn
to27.6.P11 Taso 1FC KTP Jun./Valk.-PEPO/Violetti Kotka
to27.6.P11 Taso 1FC KTP Jun./Vihr.-PEPO/Keltainen Kotka
to27.6.P11 Taso 1PEPO/Keltainen-FC KTP Jun./Valk. Kotka
to27.6.P11 Taso 1PEPO/Violetti-FC KTP Jun./Vihr. Kotka
to27.6.P/T9 korttelimukana PEPOsta /Musta ja -16 Lauritsala
        
pe28.6.P9 taso 1PEPO/Violetti-PEPO/Keltainen Imatra
pe28.6.P9 taso 1IPS-15-PEPO/Keltainen Imatra
pe28.6.P9 taso 1MP/Valkoinen-PEPO/Violetti Imatra
        
la29.6.P/T7 kortteliLAUTP/Sininen-PEPO/Violettiklo 12.25Slahti tn
la29.6.P/T7 kortteliPEPO/Keltainen/T-LAUTPklo 12.25Slahti tn
la29.6.kakkonen NPEPO-Gnistanklo 15.00Slahti tn
la29.6.kolmonen NLAUTP-Riemuklo 15.30Lauritsala tn
la29.6.P13 kakk.itäPaU-PEPO/Lila Parikkala
la29.6.P/T8 korttelimukana PEPOsta Purppura ja -15/T Lauritsala
la29.6.P/T8 korttelimukana PEPOsta Lila ja Keltainen Imatra
        
su30.6.P/T7 kortteliPEPO/Lila/T-FC LaPaklo 11.00Slahti tn
su30.6.P/T7 kortteliIPS/Musta-IPS/Punainenklo 11.00Slahti tn
su30.6.P/T7 kortteliIPS/Punainen-PEPO/Lila/Tklo 11.55Slahti tn
su30.6.P/T7 kortteliFC LaPa-IPS/Mustaklo 11.55Slahti tn
su30.6.kolmonen NYllätys-LAUTP Ylämylly
        
viikko 27      
ma1.7.P12 kakk.itäFC LaPa-PEPO-11/T Lappeenranta
        
ti2.7.P12 ykk.itäPEPO/Keltainen-PEPO-13klo 19.30Slahti tn
        
ke3.7.kakkonen MNJS-PEPO Nurmijärvi
ke3.7.nelonen MLappee JK-Jänteväklo 19.30Slahti tn
        
to4.7.P11 Taso 2PEPO/Lila-Juniori STPSklo 19.00Slahti tn
to4.7.P11 Taso 2PEPO-14/2-JiiKooklo 19.00Slahti tn
to4.7.P11 Taso 2JiiKoo-PEPO/Lilaklo 19.55Slahti tn
to4.7.P11 Taso 2Juniori STPS-PEPO-14/2klo 19.55Slahti tn
to4.7.P12 kakk.itäTaiKi-PEPO/Lila Saimaanharju
        
la6.7.kakkonen NJäPS-PEPO Järvenpää
        
su7.7.kakkonen MPEPO-FC Kiffenklo 18.30Kimpinen
        
viikko 28      
la13.7.kakkonen MReipas-PEPO Lahti
        
viikko 29      
pe19.7.kakkonen MPEPO-Atlantis FC/Akat.klo 18.30Kimpinen
        
viikko 30      
la27.7.kakkonen MPPJ-PEPOklo 16.00Helsinki
        
su28.7.kolmonen NPaRi-LAUTP Jyväskylä
        
viikko 31      
la3.8.nelonen MLappee JK-STPSklo 15.00Slahti tn
la3.8.kolmonen NFC SIILI-LAUTP Siilinjärvi
        
su4.8.kakkonen MPEPO-JäPS/47klo 18.30Kimpinen
su4.8.kakkonen NValtti-PEPO Helsinki
        
viikko 32      
to8.8.kolmonen NLAUTP-FC LaPaklo 18.00Lauritsala tn
        
la10.8.kakkonen NPEPO-FC Herttaklo 15.00Slahti tn
la10.8.kakkonen MMyPa-PEPO Myllykoski
        
su11.8. Junnusunnuntai klo 9.30-18.00 Slahti tn
        
viikko 33      
la17.8.kakkonen NPEPO-PK-35/2klo 15.00Slahti tn
        
su18.8.kolmonen NJyPK/2-LAUTP Jyväskylä
        
viikko 34      
la24.8.kolmonen NLAUTP-WJKklo 15.30Lauritsala tn
        
su25.8.kakkonen NKuPS Akatemia-PEPO Kuopio
        
viikko 35      
ke28.8.nelonen MLappee JK-LAUTP/2klo 19.30Slahti tn
        
la31.8.kakkonen NPEPO-FC Futura Nklo 15.00Slahti tn
la31.8.kolmonen NRiemu-LAUTP Säynätsalo
        
su1.9.kolmonen NLAUTP-FC SIILIklo 15.30Lauritsala tn
        
viikko 36      
la7.9.kolmonen NLAUTP-Yllätysklo 15.30Lauritsala tn
la7.9.kakkonen NHIFK-PEPO Helsinki
        
viikko 37      
ke11.9.nelonen MLappee JK-SiUklo 19.30Slahti tn
        
la14.9.kakkonen NPEPO-HPS/2klo 15.00Slahti tn
la14.9.kolmonen NFC LaPa-LAUTP Lappeenranta
        
viikko 38      
la21.9.kakkonen NGnistan-PEPO Helsinki
        
viikko 39      
su29.9.kakkonen NPEPO-JäPSklo 13.00Slahti tn