Toimihenkilöt

(Päivitetty 25.3.2021)

Toimihenkilöt

  • Valmennuspäällikkö, Timo Valkeapää, timo.valkeapaa(@)pepofutis.net, p. 040-1795956
  • Nuorisopäällikkö, Karri Ellonen, karri.ellonen(@)gmail.com, p. 040-0574142
  • Tyttötoimintavastaava, Pasi Huoponen, pasi.huoponen(@)pepofutis.net, p. 040-5000490
  • UEFA Playmakers vastaava, Venla Temonen, venla.temonen02(@)gmail.com, 040 531 9641
  • Myynti- ja varainhankintahenkilö, Jari Korhonen, jari.korhonen(@)pepofutis.net, 045-2276151
  • Edustustoiminta, miehet, päävalmentaja, Janne Muhli, 040-7393609
  • Edustustoiminta, miehet, valmentaja, Marko Kaila, markokaila10(@)gmail.com
  • Edustustoiminta, miehet, joukkueenjohtaja, Keijo Pietarinen, p. 045-2268545
  • Edustustoiminta, naiset, päävalmentaja, Jukka Vakkila, 040-7785240
  • Edustustoiminta, naiset, joukkueenjohtaja, Jarmo Leino, 050-5959545
  • Maalivahtivalmennusvastaava, Ville Muhli, p. 040-7798198
  • Fysioterapeutti, Arto Kaijansinkko 
  • Aikuisharrastevastaava, Kari Suninen, kari.suninen(@)pepofutis.net, p.040-5583706
  • Valmennustutor ja Etelä-Karjalan seurayhteistyökoordinaattori, Veli-Matti Suoranta. veli-matti.suoranta(@)suoranta.fi, p. 040-7658014